Kde koupíte stylové šaty a sukně přes plavky?

Kde koupíte stylové šaty a sukně přes plavky? Zdroj: Instagram @keziacook, @greceghanem a @linda.sza

Arket, 89 eur
Arket, 69 eur
Arket, 69 eur
Arket, 59 eur
Arket, 69 eur
30
Fotogalerie

Ve stylu chytré plážové horákyně: Nejlepší kaftany, pareo sukně a háčkované kousky přes plavky

Co si budeme povídat, o tom, jestli se cítíme dobře v plavkách, často rozhoduje i oděv, který si přes ně můžeme v případě potřeby přehodit. Možností je rok od roku čím dál víc, jaké kousky jsou v kursu letos?

Plavky na dovolenou máte, výborně, a co přes ně? Samozřejmě můžete využít jakékoli jednoduché šaty nebo třeba lněnou oversize košili. Jestli ale toužíte nejen po pohodlí, ale třeba i po pěkných fotkách nebo pocitu sexy bohyně, prokážou vám větší službu plážové kousky, které byly k tomuto účelu stvořeny. Do čela popularity se dostávají nejen tradiční kaftanové šaty, ale i nejrůznější pareo sukně nebo háčkované kousky, s nimiž si sice netroufnete na procházku do města, ale na pláž nebo k hotelovému bazénu klidně ano.

TIP NA VIDEO: Lékařka a dermatoložka vyvrací nejrůznější mýty o opalování.

Video placeholde

Podstatné je, že letošní plážová móda má něco pro každého – uspokojí milovnice vzorové opulence ve stylu 70. let, kdy luxusní kaftany uvedl do módy italský „princ potisků“ Emilio Pucci. Současně zde najdete i transparentní šaty či pareo sukně v základních barvách, které podtrhnou váš minimalistický plážový styl.

Z loňska pokračuje trend háčkovaného oblečení, které přináší svobodomyslný bohémský šmrnc. V kolekcích najdete různé šaty i midi sukně, které skrze háčkovanou texturu skryjí a současné poodhalí vše, co je potřeba – v duchu pověstné chytré horákyně. Stoupající tendenci mají také krátké pareo či háčkované sukně, které zakryjí nejnutnější minimum – a v tom tkví jejich rafinovanost.

Výběr stylového plážového oblečení najdete ve fotogalerii v úvodu článku.

Doporučujeme

Načíst další články