@renata_langmannova  @kenzas

@renata_langmannova @kenzas Zdroj: Instagram

Vkusné & krásné těhotenské fotky: Inspirujte se u slavných nastávajících maminek!

Česká i světová VIP scéna zažívá nejsilnější babyboom posledních let. Inspirujte se u českých i zahraničních nastávajících maminek nejen v jejich outfitech, ale také ve fotkách, které mají nápad, vkus i něhu. 

Těhotenské fotky rozhodně nemusí vypadat jako přes kopírák! Rozhodně není nutné odhalovat bříško (pokud se vám do toho nechce) a přikládat na něj dětské botičky nebo první fotku z ultrazvuku. Radostnou novinu můžete na sociálních sítích oznámit i originálně. Stejně takové mohou být i profesionální fotky, pokud se pro takový způsob zvěčnění vašeho těhotenství rozhodnete. Inspirujte se u slavných Češek i zahraničních influencerek či modelek.

Krásné těhotenské fotky slavných najdete na dalších stránkách >>

Pokračování 2 / 8

Renata Langmannová (34)

Krásná česká modelka letos v květnu (přesně na Den matek) oznámila na sociálních sítích společnou fotografií se svým manželem Ondřejem Novotným, že čekají prvního potomka. Nechyběl hashtag „bude prdel“, který použila k oznámení těhotenství jako první Veronika Arichteva. Ten se natolik ujal, že pod ním na Instagramu najdete nespočet radostných novinek.

Pokračování 3 / 8

Veronika Arichteva (34)

Radostnou novinu letos v dubnu oznámila také herečka Veronika Arichteva s manželem Biserem. Následně se nechali oba nafotit v ateliéru u Kateřiny Novákové, která mimo jiné stojí za velmi povedenými těhotenskými fotkami Moniky Bagárové.

Pokračování 4 / 8

Jitka Nováčková (28)

Před pár dny oznámila radostnou novinu také modelka Jitka Nováčková, která se těší na prvního potomka spolu s partnerem fotbalistou Timem Sparvem. Ten podepsal angažmá v Řecku, a tak Jitka zatím neví, zda porod proběhne tam, nebo v Čechách.

Pokračování 5 / 8

Gigi Hadid (25)

Velkým překvapením bylo těhotenství americké topmodelky Gigi Hadid, které uniklo do médií těsně po jejích pětadvacátých narozeninách (duben). Modelka svůj stav dlouho tajila, až teprve na konci srpna se pochlubila nádhernými fotkami s bříškem na Instagramu. Miminko čeká se svým přítelem Zaynem Malikem, bývalou hvězdou kapely One Direction.

Pokračování 6 / 8

Kenza Zouiten (29)

Švédská modelka a influencerka se svými fanoušky otevřeně sdílela své problémy s otěhotněním. Nakonec se na ni usmálo štěstí a v červnu loňského roku se jí a manželovi narodil krásný chlapeček. A rok poté se stal další zázrak, Kenza je znovu těhotná!

Pokračování 7 / 8

Hanna Stefansson (32)

Také Hanna Stefansson, švédská influencerka, se těší na miminko. Své těhotenství oznámila v dubnu prostřednictvím roztomilé fotky v pyžamu.

Pokračování 8 / 8

Linda Tol (35)

Krásné a inspirativní těhotenské fotky (převážně z přírody) sdílí také nadšená nastávající maminka, holandská influencerka Linda Tol.