To je proměna! Hollywoodský fešák Jude Law je s plnovousem k nepoznání

Hvězda seriálů Mladý papež a Nový papež, nový přírůstek do „rodiny" Marvelů, brzy již šestinásobný otec a pověstný seladon. Sedmačtyřicetiletý Brit Jude Law je považován za jednoho z nejúspěšnějších a nejcharismatičtějších herců vůbec.

Jude Law se na filmových plátnech objevuje už zhruba třicet let. Zazářil například ve filmech Gattaca, Talentovaný pan Ripley, Nepřítel před branami nebo ve vánoční romantice Prázdniny, kde jako vdovec starající se o dvě malé dcerky okouzlil snad každou z nás (ruku na srdce, taky jste Cameron Diaz ty líbací scény tak záviděly?).

Před čtyřmi lety se zapsal i do povědomí seriálových nadšenců, a to jako kontroverzní papež Pius XIII. v seriálu HBO Mladý papež a také v letošním navazujícím seriálu Nový papež, kde hraje po boku filmové legendy Johna Malkoviche.

Jude Law pózuje u plakátu k seriálu Mladý papež (říjen 2016)

V poslední době ovšem tenhle lamač ženských srdcí (nejenom těch fanynkovských) začal pracovat na výrazné změně image. Nechal si narůst plnovous i vlasy a soudě dle postavy, strávil posledních pár měsíců hodně času ve fitku. A výsledek? Je téměř k nepoznání! Image drsňáka mu sice sluší, ale zároveň mu také přidala pár let navíc. Klidně bychom řekly, že je to udržovaný šedesátník!

Jude Law (srpen 2020)

Jude Law (srpen 2020)

Jestli prošel změnou kvůli filmové roli, to zatím nevíme, ale brzy startuje natáčení třetího pokračování Fantastických zvířat, kde hraje mladého Brumbála. Do jeho typických bílých vousů a kštice má ovšem ještě dost daleko.

A jak se líbí jeho velká proměna vám? Porovnejte v galerii: