Slavní, kteří letos oslaví sedmdesátku! Kdo z nich vypadá mnohem mladší?

Letos oslaví 70. narozeniny hned několik významných osobností světového showbyznysu. Jak sedmdesátka sluší herečkám Meryl Streep a Sigourney Weaver nebo idolu 80. let Richardovi Gereovi? 

Letos v únoru oslavila sedmdesáté narozeniny bývalá lyžařka, tehdejší manželka Donalda Trumpa a úspěšná podnikatelka Ivana Trump. Ivana sice dlouhá léta nosí stejný účes a díky plastickým a estetickým zákrokům nemá příliš vrásek, ale jak se říká, všeho moc škodí. O necelý půl rok starší herečka Meryl Streep totiž narozdíl od ní umí stárnout s grácií, a tak ve stejném věku vypadá mnohem lépe.

Sedmdesátku byste rozhodně nehádala ani herečce Sigourney Weaver, která životní jubileum oslaví v říjnu. A nesmíme zapomenout ani na ikonu 60. let modelku Twiggy, vlastním jménem Lesley Lawson, která vypadá minimálně o deset let mladší.

Poslední slavnou ženou, která letos oslaví 70. narozeniny, je herečka Jessica Lange. Ta má za sebou pár estetických úprav, ze kterých se v jejím případě naštěstí nestala závislost jako u Ivany Trump.

Jessica Lange

A teď slavní sedmdesátníci. Před pár dny se mezi ně připojil herec Patrick Duffy, který se proslavil především jako americký miláček Bobby Ewing v nekonečném seriálu Dallas a také jako Frank Lambert v sitcomu Krok za krokem. Dost možná byste ho teď ani nepoznala, černá kštice je totiž minulostí a herec teď nosí dlouhé šedé vlasy svázané do culíku.

Abychom nechválili jen slavné ženy, Richard Gere, kterému bude sedmdesát v srpnu, rozhodně neztratil sexappeal. Dokonce se na začátku letošního roku stal otcem. Na svůj věk nevypadá ani herec Jeff Bridges, který oslaví sedmdesátku v prosinci. Prošedivělé delší vlasy a plnovous mu opravdu seknou!

Jeff Bridgess

Jak vypadají slavné osobnosti, které letos slaví 70? Podívejte se do galerie: