Seznamte se: Největší fešáci z aktuálních seriálových hitů

2. prosince 2020 • 06:00
Lucas Bravo v seriálu Emily v Paříži • Foto: Profimedia.cz

Podzim byl štědrý nejen na skvělé seriály, ale spolu s nimi i na nové pánské idoly!

Lucas Bravo (32)

Přiznejme si to na rovinu, důvod, proč bylo vůbec možné dokoukat klišovitou pohádku Emily v Paříži (Netflix) se skrýval v postavě sexy souseda/kuchaře Gabriela. Svědčí o tom i raketový nárůst followerů, který zažil jeho představitel Lucas Bravo – z nějakých třiceti tisíc během měsíce na milion a tři sta tisíc. Francouzský herec, který má bohaté zkušenosti i s modelingem (hrál například v kampani Chanel) je totiž pohledný přesně tím způsobem, že může okouzlit takřka kohokoli. Motiv cizinky v Paříži zatím zůstává Lucasovi osudným, jelikož příště ho uvidíme v nové adaptaci povídky Paula Gallica Mrs. Harris Goes to Paris. 

Lucas Bravo v seriálu Emily v Paříži Lucas Bravo v seriálu Emily v Paříži Autor: Profimedia.cz

Josh O'Connor (30)

Pravda, jeho pojetí prince Charlese v aktuální sérii The Crown nevzbuzuje moc sympatií, přesto nelze přehlédnout, že britský herec Josh O'Connor je (na rozdíl od skutečného následníka trůnu) velký fešák – byť ne takový ten prvoplánový, což je ještě lepší. Josh se kromě herectví zajímá i o umění, na Instagramu často zveřejňuje svoje krajinné fotografie a kubistické ilustrace. Mimochodem, jestli máte za sebou The Crown, můžete si na iTunes stáhnout novou adaptaci slavného románu Jane Austen Emma. Hraje v něm nejen Josh O'Connor, ale i Anya Taylor-Joy z Dámského gambitu. 

Josh O'Connor v seriálu Koruna Josh O'Connor v seriálu Koruna Autor: Profimedia.cz
Josh O'Connor Josh O'Connor Autor: Profimedia.cz

Jacob Fortune-Lloyd

Nejtajemnější z této trojice je Jacob Fortune-Lloyd, jelikož ani Google nezná jeho věk (prý mu může být kolem třiceti). Na Instagramu tento Angličan sám sebe popisuje jako herce, co stále touží stát se fotbalistou. No, po Dámském gambitu, kde ztvárnil sexy Townese, který hlavní hrdince zamotá hlavu, možná přece jen zvítězí herectví. Tento seriál si totiž za měsíc pustilo přes šedesát milionů domácností, což z něj učinilo nejsledovanější uzavřenou minisérii v historii Netflixu. 

Jacob Fortune-Lloyd v seriálu Dámský gambit Jacob Fortune-Lloyd v seriálu Dámský gambit Autor: Profimedia.cz
Jacob Fortune-Lloyd Jacob Fortune-Lloyd Autor: Profimedia.cz

Více fotografií seriálových fešáků najdete v galerii.

Fotogalerie

10 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy