Růžové číslo Mojí psychologie opět pomáhá pacientkám s rakovinou

26. října 2018 • 14:00
Večer ve Studiu Dva s Růžovým číslem Mojí psychologie • Zdroj: redakce Moje psychologie

Redakce časopisu Moje psychologie pozvala své přátele, inzertní partnery, sdružení Mamma Help a jeho příznivce na představení do divadla Studio Dva, aby jim poděkovala za spolupráci na speciálním říjnovém vydání.

V pondělí 22. října jsme v pražském Studiu Dva oslavili projekt Růžového října, tradičně spojený s říjnovým vydáním Mojí psychologie. Redakce zde poděkovala svým inzertním partnerům, kteří nám umožnili opět podpořit sdružení Mamma Help, jež pomáhá pacientkám s rakovinou prsu a jejich rodinám. Sdružení obdrželo, stejně jako každý rok, jednu korunu z každého prodaného výtisku říjnového vydání Mojí psychologie a deset producent z výtěžku z inzerce.

Náš dík patří také pacientkám a bývalým pacientkám s rakovinou prsu, které se na stránkách Mojí psychologie podělily o své příběhy. Hovořily v nich o tom, jak nemoc zasáhla do jejich života, jak musely ze dne na den vystoupit z pracovního kolotoče, jak pro ně byla důležitá podpora rodiny i o tom, jak se  paradoxně “díky” nemoci  naučily vážit si každého dne. Šéfredaktorka Bára Šťastná společně s redaktorkou Monikou Otmarovou a organizátorkou projektu Denisou Strakovou jim předaly dárky od našich inzertních partnerů.

Na video z celé akce se podívejte zde: 

Večer ve Studiu Dva s Růžovým číslem Mojí psychologie VIDEO redakce Moje psychologie

Aktuální číslo časopisu Moje psychologie věnované ekologii si můžete koupit přes SMS:

Pošlete SMS na číslo 902 11 ve tvaru:

PSYCHOLOGIE1811W mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Příklad: PSYCHOLOGIE1811W Jan Novak Prubezna 233 Olomouc 77900

Cena každé přijaté SMS je 69 Kč vč. DPH (zahrnuje poštovné i balné). Provozuje Czech News Center, a. s., infolinka 296 363 199 ve všední dny 8–16 hod., mobil@cncenter.cz, www.platmobilem.cz.

Autor: red

Klíčová slova:  Moje psychologie
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy