Psychologický test: Poloha spánku o vás mnoho prozradí

19. června 2017 • 06:00
 • Psychologický test: Poloha spánku o vás mnoho prozradí

  Každá poloha ve spánku je jinak charakteristická. Během spaní jsme sami sebou a poloha, ve které spíme, nám o nás může hodně říci. Podívejte se v jaké poloze spíte a jakým člověkem jste uvnitř. 

 • 1. Poloha plodu

  Autor: archiv

   

  Spíte v poloze dítěte v děloze, nohy skrčené? Je to nejčastější poloha, podle průzkumů tak spí 41 %  lidí.
  Pokud takhle spáváte, znamená to, že ať už navenek působíte jakkoli, uvnitř jste velmi plaší a citliví. Boj se světem vás vyčerpává víc, než jste ochotni si přiznat.

 • 2. Pozice „doskok“

  Autor: archiv

   

  Nohy rovně, ruce po stranách těla, to je druhá nejčastější spací pozice. Ačkoli tahle pozice vypadá trochu strnule, lidé, kteří takto spí, jsou velmi dobří v komunikaci s lidmi, rádi si povídají a preferují úspěšné lidi. Na druhé straně jsou však trochu naivní a lehkověrní.

 • 3. Vítající poloha

  Autor: archiv

   

  Spíte na boku, ruce před sebou? Studie ukázaly, že lidé, kteří spí v této pozici, jsou obvykle velmi pohostinní, otevření, ale také nedůvěřiví k ostatním a cyničtí.
  Jsou pohodlní, ale pokud se rozhodnou, nic je od jejich cíle neodvrátí.

 • 4. Poloha vojáka

  Autor: archiv

   

  Spíte „v pozoru“? Na zádech a s rukama připaženýma? Takoví lidé jsou často se svým životem nespokojení. Všechno si plánují a mají na sebe i lidi okolo vysoké požadavky.
  Tahle spací pozice se často druží s chrápáním.

 • 5. Poloha hvězdice

  Autor: archiv

   

  Tohle není zrovna běžná poloha a spávají v ní lidé, kteří považují za svou prioritu přátelství, soucit a pomoc ostatním. Pořád jsou připraveni někoho obejmout.

 • 6. Poloha spaní na břiše

  Autor: archiv

   

  Takhle spí osoby společenské, hravé, ale v nouzi neuvěřitelně činorodé. Potřebují svobodu, jsou trochu úzkostné, a i když mají rády riziko, jsou citlivé na kritiku.

   

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy