Z hasičského kalendáře pro rok 2017 od stejného autora

Z hasičského kalendáře pro rok 2017 od stejného autora Zdroj: Amazon

Policista
Muž musí být gentleman
Martin Zach během soutěže Muž roku
...
5
Fotogalerie

Nevěrní muži! Existuje osm povolání, kde jich je nejvíc. Víme, která to jsou…

Mnoho lidí si myslí, že cizoložství se dá předejít. Stačí být stále sexy a nikdy nezapomenout na všechny partnerovy priority. Je to ale skutečně tak jednoduché?

Bohužel není. Existuje ještě důležitá okolnost, již byste neměli brát na lehkou váhu a která dokáže výrazně zamíchat milostnými kartami. Jde o zaměstnání vašeho partnera. Prozradíme vám, jakých osm povolání je těch nejrizikovějších. Podívejte se…

1. Barmani. Pracují často vsto v nocip, a to v prostředí, kde se mohou střetnout s nástrahami největšími – řada svůdných žen, které bývají díky požitému alkoholu daleko poddajnější a některé dokonce převezmou veškerou aktivitu.

2. Makléři. Do seznamu největších podvodníků patří také makléři, což by mohlo být pro mnohé překvapením. Jejich nestabilní a nestrukturovaný harmonogram nebývá pro dobře fungující vztah tím pravým.

3. Baviči a umělci pracují často v prostředí, které je neblaze proslulé nadměrným pitím alkoholu, užíváním drog, což s sebou přináší deprese i různé daší psychické problémy. Celebrity obecně jsou osobami známými a obletovanými, které často potřebný adrenalin nacházejí v podvádění.

4. Hasiči. Je pro vás možná překvapením, rozvodovost u hasičů je vyšší než u většiny jiných profesí. Tráví řady hodin ve společnosti svých kolegů a díky práci, která je namáhavá a vyžaduje fyzickou zdatnost, mívají pěkně vypracovaná těla. S „pekáčem buchet“ a urostlou figurou se jim povyražení nabízí samo - na rozdíl od chlápků s pivními pupky.

5. Právníci. K této profesi neodmyslitelně patří dovednosti, jako jsou umět se skvěle vyjadřovat, zaujmout, dokonale se obléct, ale také ne zrovna lichotivé schopnosti manipulace či vymýšlení nejrůznějších kliček či příběhů. A to vše se dá lehce využít i při svádění.

6. Policisté. Světe div se, uniformy stále patří k sexy lákadlům. I policisté bývají zdatní manipulátoři. K tomu, aby si vytvořili dostatečný časový prostor pro zálety, jim nahrává jejich nepravidelná pracovní doba a nutnost mnoha údajných přesčasů.

7. Učitelé. Nejedno mladé dívčí srdce zahořelo pro svého kantora. Učitelé mají krásné dívky doslova nadosah a díky tomu, že je jich poměrně málo (školství patří mezi přefeminizovaná odvětví), nemívají zástupy konkurentů. Časté jsou také zálety na pracovišti, tedy v rámci učitelského sboru.

8. Finančníci. Podle výzkumu psychologa A. Tartta na počet nevěr mají vliv tyto faktory: vysoké příjmy, časté cestování a rutinní práce. To byste možná nečekali, jsou to nejen magnáti s milirdami či bankéři, ale i pouzí finanční poradci. Sice nevydělávají příliš mnoho peněz, zato bývají egocentričtí a nevěra jim nečiní problémy.