Nestihli jste filmy ve Varech? Poradíme, kam zajít na Nicole Kidman nebo Jeremyho Rennera! | Ženy.cz
 

Nestihli jste filmy ve Varech? Poradíme, kam zajít na Nicole Kidman nebo Jeremyho Rennera!

10. července 2017
Nestihli jste filmy ve Varech? Poradíme, kam zajít na Nicole Kidman nebo Jeremyho Rennera!
Nový film Michaela Hanekeho vás zavede mezi francouzskou buržoazní smetánku • Foto: Film Servis Festival Karlovy Vary

Nedostali jste se letos do Varů a máte rádi festivalové filmy? Žádný problém – vybraná kina po celé ČR přinášejí výběr z toho, co se letos na festivalu promítalo. Rozhodně nešlápnete vedle s filmem Oklamaný režisérky Sofie Coppoly, zajímavá je i Druhá strana naděje Akiho Kaurismäkiho nebo Happy End Michaela Hanekeho.

Oficiální ozvěny Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary jsou v plném proudu. To nejlepší, co přinesl filmový festival, můžete právě tento týden vidět v kinech po celé ČR. Některé filmy později půjdou do běžné distribuce, ale u téměř poloviny snímků je to jedinečná příležitost.

Do prostředí televizního zpravodajství vás zavede rumunský film Breaking News, vidět můžete například i thriller z indiánské rezervace Wind River – film, který ve Varech uvedl americký herec Jeremy Renner. Snímek s názvem Jak balit holky na mejdanech vás zavede mezi pankáče ve Velké Británii, pokud máte náladu na něco akčnějšího, zkuste film Baby Driver o řidiči, který zajišťuje zločincům únik z místa činu. Další program najedete zde.

Nicole Kidman ve filmu Oklamaný Nicole Kidman ve filmu OklamanýAutor: Film Servis Festival Karlovy Vary

Tři karlovarské filmy budete moci vidět i v dalších kinech – jde o divácký hit ze Sundance a zahajovací snímek festivalu ve Varech Pěkně blbě, erotický psychothriller Dvojitý milenec francouzského režiséra Françoise Ozona nebo německý film o divokých teenagerovských večírkách Axolotl Overkill. Více o projekcích najdete zde.

Klíčová slova:  KVIFFMFFKVfilmy
Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy