Nejste v tom samy: Slavné ženy, které trápí akné!

22. listopadu 2019 • 06:00
 • Nejste v tom samy: Slavné ženy, které trápí akné!

  Že akné trápí jen puberťáky? Nesmysl! Tolik dospělých žen s ním bojuje, některé marně. Pokud mezi ně patříte, možná vás alespoň trošku uklidní, že slavné modelky, herečky nebo zpěvačky nemají dokonalou pleť. A některé z nich jsou statečné a přiznají to celému světu. 

  Selena Gomez (27)

  Herečka a zpěvačka je vůči svým fanouškům upřímná, a tak na fotkách často neskrývá ani svou problematickou pleť. Nedávno prozradila, že kdykoliv vezme mikrofon do ruky, tiskne si ho k bradě, aby zamaskovala akné. 

  Zobrazit příspěvek na Instagramu

  Me, all the time

  Příspěvek sdílený Selena Gomez (@selenagomez),

  Článek pokračuje na další stránce >>

 • Bella Thorne (22)

  Mladá herečka se stala tváří Neutrogeny a doufá, že se konečně zbaví akné, které ji pronásleduje už od puberty. Sama prozradila, že svojí pleti teď věnuje tu nejlepší možnou péči a už vidí změny k lepšímu. 

  Zobrazit příspěvek na Instagramu

  MY SKIN IS GETTING BETTER LETS GOOOOO

  Příspěvek sdílený BELLA (@bellathorne),

 • Kendall Jenner (24)

  Nejlépe placená modelka současnosti odhalila před rokem na Zlatých glóbech svou skutečnou tvář. Sice rozhodně není dokonalá, ale za odvahu má plusové body! 

  Kendall Jenner Kendall Jenner Autor: profimedia.cz
 • Taylor Hill (23)

  Andílka Victoria's Secret trápí akné už od 15 let. Sama přiznala, že časté líčení na přehlídkách stav její pleti ještě zhoršuje. Snaží se to ovšem brát s nadhledem a všude říká, že je jenom obyčejný člověk, který má právo na to být nedokonalý. 

  Zobrazit příspěvek na Instagramu

  😴🌙⭐️

  Příspěvek sdílený Taylor Hill (@taylor_hill),

 • Rihanna (31)

  Zpěvačka Rihanna má úplně jinou image než před lety. Přibrala několik kilo, na které je pyšná a ráda je ukazuje, nezdráhá se přiznat na fotkách strie, neoholené nohy a také nedokonalosti na pleti, které ji trápí už dlouhé roky. Rihanna zkrátka dokazuje všem ženám, že jsme na jedné lodi. 

 • Olivia Wilde (35)

  Herečka v několika rozhovorech přiznala, že se dlouhé roky snažila vylepšit stav své pleti pomocí nejrůznějších ošetření, které měly ovšem jen krátkodobý efekt. Pak objevila kosmetiku True Botanicals a tu si už několik let nemůže vynachválit.

  Olivia Wilde Olivia Wilde Autor: profimedia.cz
 • Lorde (23)

  Zpěvačka Lorde jednou prohlásila, že je geneticky prokletá, takže se akné nikdy nezbaví. Se svými fanoušky se ovšem podělila o svůj tajný trik, který jí bolestivé pupínky alespoň lehce zklidní a zmírní. Je to obyčejný kokosový olej, kterým si natírá postižená místa. 

  Lorde Lorde Autor: profimedia.cz

Autor: redakce Ženy.cz
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy