Nejroztomilejší momenty prince Harryho a vévodkyně Meghan

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se nejspíš každým dnem pochlubí radostnou zprávou o narození svého prvního potomka. Pojďme si zkrátit čekání rekapitulací jejich nejvtipnějších nebo nejdojemnějších momentů, které se odehrály před zraky veřejnosti.

O tom, jaká je, nebo není vévodkyně Meghan, kolik již stihla napáchat faux-pas a jak svou sveřepostí modernizuje britskou monarchii, bylo napsáno mnoho článků. Jedno se jí ale upřít nedá. Princ Harry vedle ní působí doopravdy šťastně. Meghan si střeží jako ten největší poklad a snad ani na moment nevypadává ze své role dokonalého gentlemana. A ona mu jeho pozornost láskyplně oplácí.

Přestože dnes už oba vystupují navýsost profesionálně a v intencích královského protokolu (nestane se třeba, že by Harry sáhl Meghan na veřejnosti na bříško), jsou chvíle, kdy se mohou trochu uvolnit a být víc sami sebou. Projevuje se to zejména na zahraničních cestách, kde se podrobují různým lokálním rituálům, nebo při setkávání s fanoušky (a hlavně pokud jde o malé děti). A když se na chvíli ponoří jeden druhému do očí, je jasné, že jejich štěstí není jen divadlem pro veřejnost.

Přesvědčit se o tom můžete ve fotogalerii.

O porodu Meghan Markle čtěte zde.