Nejkratší manželství Hollywoodu! Kdo vydržel vdaný dva dny?

30. srpna 2018 • 06:00
 • "Dokud nás smrt nerozdělí"...tak to rozhodně neplatí v případě některých celebrit, jejichž manželství skončilo klidně i dva dny po svatbě. Podívejte se, které slavné dvojice anulovaly manželství a nebo se rozvedly jen pár dnů nebo týdnů po svatbě. 

  Britney Spears & Jason Alexander

  Délka manželství: 2 dny

  Popová hvězda si v roce 2004 vzala v Las Vegas svou dětskou lásku Jasona Alexandera. Padesát pět hodin po obřadu bylo manželství anulováno. Údajně se jednalo jen o vtip, který zašel příliš daleko. Hmm, moc vtipné...

  Britney Spears & Jason Alexander – 2 dny manželé Britney Spears & Jason Alexander – 2 dny manželé Autor: prof

  Článek pokračuje na další stránce!

 • Carmen Electra & Dennis Rodman

  Carmen Electra & Dennis Rodman – 9 dnů manželé Carmen Electra & Dennis Rodman – 9 dnů manželé Autor: prof
  Délka manželství: 9 dnů

  Sexbomba ze seriálu Pobřežní hlídka a tehdejší basketbalová hvězda se vzali v roce 1989 a v tom samém roce se i rozvedli. Konkrétně tedy po 82 dnech. Podle všeho prohlásil Dennis, že byl během obřadu opilý a nerozhodoval se s čistou hlavou. Super...

 • Cher & Gregg Allman

  Cher & Gregg Allman – 9 dnů manželé Cher & Gregg Allman – 9 dnů manželé Autor: prof
  Délka manželství: 9 dnů

  Stejně dlouhé manželství si "užila" i zpěvačka Cher, která se v roce 1975 provdala za rockera Gregga Allmana jen pár dnů po rozvodu se zpěvákem Sonnym Bono. Svatba proběhla v Las Vegas v hotelovém pokoji. Po devíti dnech požádala Cher o rozvod, ale o měsíc později se nakonec pár rozhodl, že rozvodové papíry nepodepíšou. Jejich manželství se definitivně rozpadlo o čtyři roky později. 

 • Kim Kardashian & Kris Humphries

  Kim Kardashian & Kris Humphries – 10 týdnů manželé Kim Kardashian & Kris Humphries – 10 týdnů manželé Autor: prof
  Délka manželství: 10 týdnů

  To, že peníze nejsou zárukou štěstí, potvrdila Kim Kardashian, která si v roce 2011 vzala basketbalistu Krise Humphriese. Svatba totiž stála deset milionů dolarů, vysílala ji dokonce televizní stanice E! a přesně za 72 dnů Kim veřejně prohlásila, že se rozchází. Někdy prý věci nevychází podle představ a oni dva prý raději budou přátelé než manželé. 

 • Lisa Marie Presley & Nicolas Cage

  Lisa Marie Presley & Nicolas Cage – 3 měsíce manželé Lisa Marie Presley & Nicolas Cage – 3 měsíce manželé Autor: prof
  Délka manželství: 3 měsíce

  Dcera hudební legendy Elvise Presleyho a oblíbený herec 90. let si řekli "ano" v roce 2002. V té době už byl Nicolas jednou rozvedený a Lisa dokonce dvakrát (v roce 1994 si vzala Michaela Jacksona). A na další rozvod do sbírky příliš dlouho nečekali. Podle nich byl jejich sňatek velká chyba...

 • Pamela Anderson & Kid Rock

  Pamela Anderson & Kid Rock – 4 měsíce manželé Pamela Anderson & Kid Rock – 4 měsíce manželé Autor: prof
  Délka manželství: 4 měsíce

  Ani další hvězda Pobřežní hlídky neměla v manželství příliš štěstí. S prvním manželem Tommy Leem vydržela tři roky, s hudebníkem Kid Rockem pouhé čtyři měsíce. Vzali se v červenci roku 2006 na jachtě a v listopadu už žádali o rozvod. Pamela se potom vdala ještě dvakrát (za stejného muže), ale Kidovi zřejmě čtyřměsíční manželství stačilo. 

 • Amelia Warner & Colin Farrell

  Amelia Warner & Colin Farrell – 4 měsíce manželé Amelia Warner & Colin Farrell – 4 měsíce manželé Autor: prof
  Délka manželství: 4 měsíce

  Irskému herci bylo 25 let, když se na ostrovech Bora Bora oženil s devatenáctiletou herečkou Amelií Warner. Na prstu má sice dodnes vytetované její jméno, ale po čtyřech měsících po svatbě se rozešli. Nebylo třeba žádat o rozvod, protože sňatek byl neplatný. Colin už se nikdy neoženil, ale Amelie si v roce 2013 vzala herce Jamieho Dornana. 

 • Jennifer Esposito & Bradley Cooper

  Jennifer Esposito & Bradley Cooper – 5 měsíců manželé Jennifer Esposito & Bradley Cooper – 5 měsíců manželé Autor: prof
  Délka manželství: 5 měsíců

  Bradley požádal Jennifer o ruku v říjnu roku 2006 a už v prosinci byla svatba. Po pěti měsících od svatby ovšem začali žít odděleně. Údajně to bylo rozhodnutí obou, protože jim to zkrátka vůbec neklapalo. 

 • Sophia Bush & Chad Michael Murray

  Sophia Bush & Chad Michael Murray – 5 měsíců manželé Sophia Bush & Chad Michael Murray – 5 měsíců manželé Autor: prof
  Délka manželství: 5 měsíců

  Hvězdy seriálu One Tree Hill se do sebe zamilovaly během natáčení. V roce 2005 se vzaly, ale ani ne za půl roku už žádaly o rozvod. Natáčení trvalo až do roku 2012 a pro oba prý bylo hodně těžké se denně vídat na place a předstírat, že je mezi nimi všechno v pořádku. 

 • Drew Barrymore & Tom Green

  Drew Barrymore & Tom Green – 5 měsíců manželé Drew Barrymore & Tom Green – 5 měsíců manželé Autor: prof
  Délka manželství: 5 měsíců

  Po dvou letech randění se herecký pár rozhodl "do toho praštit". V červenci roku 2001 se vzali, ale v listopadu téhož roku žádali o rozvod. Ovšem Drew má jiný rekord. V devatenácti letech se provdala za barmana Jeremyho Thomase a manželství jim vydrželo pouhých dvanáct týdnů!

 • Elisabeth Moss & Fred Armisen

  Elisabeth Moss & Fred Armisen – 8 měsíců manželé Elisabeth Moss & Fred Armisen – 8 měsíců manželé Autor: prof
  Délka manželství: 8 měsíců

  Hvězda seriálu Příběh služebnice má za sebou jedno nepovedené a dost krátké manželství. V říjnu roku 2008 se provdala za herce Freda Armisena a o 8 měsíců později podala žádost o rozvod. Soužití s ním prý bylo traumatické, protože Fred se před okolím přetvařoval, ale doma se prý choval strašně. 

Autor: redakce Ženy.cz
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy