Na věku nezáleží! Tihle němečtí důchodci jsou módními ikonami

17. září 2020 • 06:00
Britt Kanja a Günther Krabbenhöft • Foto: profimedia.cz

Berlíňané Britt Kanja a Günther Krabbenhöft boří mýty! Oba jsou důchodci a ze všeho nejvíc je baví společenské akce, tanec a především móda. Jejich outfity jsou nápadité, originální a rozhodně by obstály i na prestižních módních událostech. Posuďte samy!

Podle Günthera, který si vysloužil přezdívku „Hipster Grandpa (děda hipster), jejich styl vychází především z harmonie jejich vnitřního i vnějšího já. Nikdy by si neoblékli něco, v čem by se necítili dobře. I když Günther v mládí s módou hodně experimentoval. Přiznal, že dokonce nosil mini sukně a gladiátorky. Dnes se nejlépe cítí v padnoucí košili a saku nebo celém obleku. Největší radost mu ale dělají doplňky. Téměř vždy má na hlavě klobouk, rád střídá barevné motýlky a může se pochlubit i velkou sbírkou nejrůznějších brýlí. 

Pochopitelně se nabízí otázka, jestli Günther pracoval v módním prostředí, například jako stylista. Nikoliv! Podle jeho slov dělal přesně to, co mu řekli rodiče, a tak se vyučil kuchařem a také se jím stal. Móda ho ale vždy zajímala a fascinovala. 

Britt je bývalá tanečnice a svou lásku k tanci předala i Güntherovi. Oba pravidelně navštěvují taneční lekce a dokonce i vystupují po klubech. A právě tak se, podle nich, udržují v kondici. Oba se navíc drží heslem, že život začíná v důchodu. Takže si vše užívají opravdu naplno. 

Britt je ztělesněním elegance. Při pohledu na většinu jejích outfitů si nelze nevšimnout nápadné podobnosti s ikonickou Audrey Hepburn. Stejně jako legendární herečka, tak i tahle stylová Berlíňanka nedá dopustit na kostýmkové šaty, klobouky a luxusní lodičky. 

A takhle to stylovému německému páru sluší společně!

Na další fotky se podívejte do galerie:

Fotogalerie 14 fotografií
Britt Kanja a Günther Krabbenhöft

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy