Muži jsou jako psi: tady je 10 důkazů

30. března 2017 • 17:00
 • Muži jsou psi a ženy kočky, platí to? No, skoro to vypadá, že ano. Nebo nepoznáváte svého milého v popisu níže? 

  Večer se pravidelně scházíme se sousedkami a našimi psy na louce u lesa a rozebíráme zajímavá témata (dovedete si to představit). A tak se i včera odehrával klasický scénář končícího dne: Zatímco moje fenka labradora fanaticky noruje myši až k samému jádru země, pes sousedky lítá kilometr daleko kolem hárající feny.

  Sousedka marně volá, ať se nechová jako idiot, a poté, co psa po deseti minutách „hry“ dohoní, seřve ho, že je nejen idiot, ale celý páníček (nutno říci, že páníček se nedávno zapomněl s kolegyní na večeři, když měl mít noční. Účtenka v kapse saka ho zradila – klišé a amatérismus).

  Snažila jsem se navázat konverzací, že ne všichni muži jsou stejní, což nebyl dobrý nápad. Každopádně jsme přišly i na milé podobnosti muže a psa. Tady jsou.

  1. Jako malí jsou k sežrání

  Všichni milujeme štěňátka, ta jejich kukadla, nevinný výraz a nešikovnost. I takto se vyznačují mladí muži. Někteří si nevinný výraz udrží i do pozdějšího věku, jiní se nešikovnosti nezbaví nikdy.

  Muži jsou jako psi Muži jsou jako psi Autor: Shutterstock, Unsplash

 • 2. Výchova a pravidelný trénink je základ

  Není nic horšího než nevychovaný pes, který si dělá, co chce. Něco vám to připomíná? Ano, začíná se obvykle s tím, kde se čůrá aneb prkénko nahoru, že se před procházkou čeká na paničku, až se oblékne aneb „Miláčku, počkej na mě v autě“ atd.

  3. Čím jsou starší, tím je výchova horší

  Starého psa novým kouskům nenaučíš. Ano, větu „Tak toho už nepředěláš, na to je moc starý“ známe.

  Nikam nejdu Nikam nejdu Autor: Shutterstock

 • 4. Čím menší, tím nervóznější

  Vlčák, bulmastif i doga si občas bafnou, zato takový krysařík, to je vždycky řevu. Historie a zejména muži v politice tomu dali za pravdu.

  Malí pejsci a velké kočičky Malí pejsci a velké kočičky Autor: Shutterstock

  5. Hlídají si své teritorium

  Pes vás pustí možná na zahradu, ale ke gauči v obýváku už se nepřiblížíte. A pokud se začnete zaobírat ženským pohlavím v domě, pokousání je zaručené.

  6. Mnohdy vrčí, ale nekoušou

  Není co dodat. Díky bohu!

 • 7. Své poklady si schovávají na obvyklá místa

  Kost je zahrabaná málo hluboko. Kapsa kalhot v koši na prádlo také není zrovna bezpečné místo. Obvykle přichází na řadu výraz typu "já tu nejsem".

  Já tu nejsem Já tu nejsem Autor: Shutterstock

  8. Netrpělivě na nás čekají

  Oba čekají před obchodem. Pes na vodítku hlídá kolo, muž v křesle před obchodem zase kabelku. A nejsou v tom sami, okolo nich je vždy minimálně jeden další zoufalec.

  9. Oba mají panický strach z vysavače

  Horší je ale strach z vany.

  Tento Německý ovčák prostě do vany nepůjde! VIDEO Youtube

  10. ALE: Jsou vaším nejlepším přítelem a milují vás

  Dámy, platí tedy jedno: Milujte je, hýčkejte a rozmazlujte! A nezapomeňte na body výše.

  Pes vás miluje na celý život. Když se zadaří, i váš muž. Pes vás miluje na celý život. Když se zadaří, i váš muž. Autor: Shutterstock

Klíčová slova:  zvířatamužipřísloví
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy