Královna Alžběta sleduje seriál o sobě samotné. Je nadšená | Ženy.cz
 

Královna Alžběta sleduje seriál o sobě samotné. Je nadšená

29. května 2017
Královna Alžběta sleduje seriál o sobě samotné. Je nadšená
Mladou královnu Alžbětu v seriálu The Crown hraje Claire Foy • Foto: Alex Bailey/Netflix

Zdroj blízký Buckinghamskému paláci vypustil do světa informaci, že britská panovnice zhlédla na popud svých potomků seriál z produkce Netflixu The Crown, který zachycuje první léta její vlády i ožehavé rodinné vztahy. Stejně jako před několika lety pochválila Helen Mirren za ztvárnění své osoby ve filmu Královna z období okolo smrti princezny Diany, vyjádřila se Alžběta pochvalně i o novém seriálu.

Panovnici byl seriál The Crown (Koruna) doporučen jejím nejmladším synem Edwardem, hrabětem z Wessexu a jeho ženou Sophií. Pár spolu se svými dvěma malými dětmi tráví s Alžbětou a princem Philipem ze všech členů rodiny nejvíce času, bydlí totiž nedaleko Windsorského zámku. Je tak proto prý už dlouhou tradicí, že se rodina o víkendu schází u neformální večeře a poté se společně dívá na televizi nebo filmy.

V posledních měsících byl podle zdroje blízkého Buckinghamu na pořadu desetidílný seriál o počátcích vlády samotné Alžběty. Až na přílišnou dramatizaci některých událostí se měla královna na konto seriálu vyjádřit velmi pochvalně.

Celý článek si můžete přečíst na Reflex.cz.

Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy