Kateřina Zemanová: Co měla dcera prezidenta na sobě při inauguraci? | Ženy.cz
 


Kateřina Zemanová na inauguraci prezidenta: Jakým outfitem překvapila tentokrát?

8. března 2018 • 14:00
8. 3. 2018: Ivana Zemanová, manželka Miloše Zemana, s dcerou Kateřinou během inaugurace (8. 3. 2018) • Foto: Jakub Poláček / Paparazzi

Prezidentova dcera se na veřejnosti moc často nevyskytuje, o to větší vzbudí pozornost, když se někde ukáže. Ani druhá inaugurace prezidenta nebyla výjimkou. Kvůli této slavnostní události přiletěla z Velké Británie, kde pracuje a studuje. A nás pochopitelně zajímá, jaký pro tuto příležitost zvolila outift. Jak obstály první dáma s první dcerou tentokrát?

Při letmém pohledu na společnou fotografii musí člověk ocenit, že k sobě obě dámy barevně ladí téměř ve stylu skandinávských módních ikon. Separé už to ale tak dobře nefunguje.

Ivana tentokrát lepší

Ivana Zemanová tentokrát zvolila lepší outfit než její dcera. Je vidět, že si snad konečně nechala poradit. V jejím kostýmku lze vidět i jistou inspiraci britskou královnou Alžbětou II., která si na tyto jednobarevné kombinace potrpí a u níž byli Zemanovi minulý rok na audienci. Monochromní outfity jsou ale velkým trendem obecně, k vidění byly v hojném zastoupení i na milánském fashion weeku.

8. 3. 2018: Ivana Zemanová, manželka Miloše Zemana během inaugurace (8. 3. 2018) 8. 3. 2018: Ivana Zemanová, manželka Miloše Zemana během inaugurace (8. 3. 2018) Autor: Jakub Poláček / Paparazzi

Perlová brož na klopě je příjemným ozvláštněním, boty a psaníčko nudnou hrou na jistotu, lodičky by navíc nemusely být lakované. Paní Ivana by také měla vyměnit kadeřníka, tento popelavě blond odstín ji zbytečně postaršuje.

U Kateřiny si člověk nejprve řekne „wow, parádní šaty“, než kurzorem či pohledem sjede i k botám. Kozačky na sebe svou výšivkou zbytečně strhávají pozornost, o kterou se perou s hořčicově žlutými šaty. Myslím, že Kateřině by víc slušela klasika ve stylu vévodkyně Kate než tyhle experimenty. Je vizáží slovanský typ a tento rusko-skandinávský pokus na ní nevyznívá příliš cool.

8. 3. 2018: Ivana Zemanová, manželka Miloše Zemana, s dcerou Kateřinou během inaugurace (8. 3. 2018) 8. 3. 2018: Ivana Zemanová, manželka Miloše Zemana, s dcerou Kateřinou během inaugurace (8. 3. 2018) Autor: Jakub Poláček / Paparazzi

Více outfitů Kateřiny a Ivany Zemanových si prohlédněte v galerii.

Fotogalerie

66 fotografií

Jaký přednesl prezident Miloš Zeman při inauguraci projev si můžete přečíst zde.

 

 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy