1

1 Zdroj: archiv

Jakýma očima se díváte na svět? Test osobnosti

Realita se mění podle toho, jakýma očima se na ni člověk dívá. Jste filozof, nebo rebel, vášnivka, nebo neproniknutelná záhada?

Pokračování 2 / 10

1. Jste otevření

1
1 | Zdroj: archiv

Do svého života i srdce přijmete skoro každého, raději riskujete, než abyste byli sami. Své obavy a nejistotu ale se světem nesdílíte, snažíte se je řešit sami. Můžete i vnitřně trpět, ale ostatním pomáháte.

Pokračování 3 / 10

2. Jste „správňák“

2
2 | Zdroj: archiv

Jste typ člověka, který se vždy snaží udělat dobrý dojem a a zachovat se správně. Věříte, že vaše činy mají vliv na životy jiných lidí, bez ohledu na to, jak významné či nevýznamné jsou. Jste sami svými strážci, neukazujete světu strach a pochybnosti. Vidíte kolem sebe nespravedlnost a hodně tím trpíte. Snažíte se nedělat chyby.

Pokračování 4 / 10

3. Uvnitř trpíte

3
3 | Zdroj: archiv

Prožili jste divoké časy a minulost vás doteď ovlivňuje. Snažíte se najít hlavně klid, často si říkáte, že život je nějaký absurdní vtip. Své nejtemnější myšlenky si necháváte pro sebe, jste zvyklí snášet bolest tiše. Na druhé straně se ale dokážete radovat i z malých věcí a jste odborníky na to, jak po pádu znovu vstát.

Pokračování 5 / 10

4. Jste filozof

4
4 | Zdroj: archiv

Jste typem člověka, který přemýšlí vždycky a nad vším. Chtěli jste se dobrat hlubšího významu věcí, někdy však v myšlenkách a teoriích zabloudíte. Vidíte život jako hádanku a rád si hrajete s dílky skládačky, dokud nenajdete řešení. Pochopení důležitých věcí v životě vám ovšem díky tomu může uniknout.

Pokračování 6 / 10

5. Jste hádankou

5
5 | Zdroj: archiv

Nevyznáte se sami v sobě, a Bůh pomáhej tomu, kdo vás chce pochopit. Je ve vás spousta rozporů a nálada se vám mění denně. Je těžké poznat, co chcete a co si vlastně myslíte. Dáváte přednost pozorování a snažíte se dozvědět o ostatních co nejvíc, než se ozvete. Říkáte jen věci, o kterých jste si jisti.

Pokračování 7 / 10

6. Jste citliví

6
6 | Zdroj: archiv

Všimnete si všechno a nezapomínáte na nic. Jste velmi empatičtí a svět kolem vás na vás silně působí, snažíte se to však skrývat a svou křehkost světu neukazujete. Jste schopni do jisté míry „vidět do budoucnosti“, často jste první, který ví, co přijde.

Pokračování 8 / 10

7. Jste vášnivý

7
7 | Zdroj: archiv

Hoří ve vás vnitřní oheň. Buď milujete, nebo nenávidíte, na všechno máte kategorický názor a rozhodujete se rychle a někdy i zbrkle. Máte strach ukázat světu své slabosti a úzkosti, přemíra energie může někdy ústit v neurózu. Milujete drama a umíte ho rozehrát.

Pokračování 9 / 10

8. Jste výstřední

8
8 | Zdroj: archiv

Jste typ člověka, který má neobvyklé zájmy, přesvědčení i způsob života. Vždycky jste byli trochu zvláštní a nestarali se o pravidla nebo tradice. Jdete svou cestou a za to, co děláte, se nestydíte. Ti, kdo vás soudí, jsou vám k smíchu. Přejete si, aby všichni byli více jako vy. Svůj výstřední život milujete.

Pokračování 10 / 10

9. Řídíte se intuicí

9
9 | Zdroj: archiv

Jste typ člověka, který velmi dobře rozumí ostatním lidem a světu. Poznáte myšlenky lidí z několika gest či tónu hlasu a je vás těžké obelhat. Ukazuješ světu přesně to, co chceš ukázat. Kromě toho, že umíte v lidech číst, poznáte, když se někdo pokouší číst ve vás. Víte, kdy jste manipulováni, a víte, jak někoho manipulovat, pokud budete muset, děláte to ale neradi.

Doporučujeme

Načíst další články