It Girls, které stojí za to sledovat na Instagramu!

25. října 2018 • 06:00
 • It Girls, které stojí za to sledovat na Instagramu!

  Fenomén It Girls není žádný výmysl dnešní moderní doby. Tento pojem se používal už ve 30. letech. It Girl je dívka (žena), která vzbuzuje pozornost médií, dnes je spíše slavná na sociálních sítích, ačkoliv v ničem příliš nevyniká. Stačí, aby byla krásná, mladá, stylová a inspirativní. Jaké It Girls stojí aktuálně za to sledovat na Instagramu?

  Cindy Kimberly (19)

  Mladou Cindy sleduje na Instagramu 4,7 milionu lidí. Dříve nepříliš známá nizozemská modelka se stala hvězdou téměř ze dne na den. Její fotografii před dvěma lety totiž zveřejnil na svém Instagramu Justin Bieber a napsal k ní: "OMG, kdo je tahle dívka?" Na rande s ním sice nešla, ale získala tak miliony followerů a atraktivní nabídky práce, o kterých se jí dříve ani nesnilo. 

  Zobrazit příspěvek na Instagramu

  passenger seat, you’re in control

  Příspěvek sdílený Cindy Kimberly (@wolfiecindy),Říj 21, 2018 v 3:23 PDT

  Článek pokračuje na další stránce!

 • Meredith Mickelson (19)

  Devatenáctiletá modelka je další velkou hvězdou Instagramu. Sledují ji necelé dva miliony fanoušků. A čím si to vlastně zasloužila? Do povědomí širší veřejnosti se dostala především vztahem s jedním ze členů hudebního dua The Chainsmoker's, ale také loňskou přehlídkou Philipp Plein Spring 2019.

  Zobrazit příspěvek na Instagramu

  ITS SO BEAUTIFUL HERE

  Příspěvek sdílený MEREDITH MICKELSON (@meredithmickelson),Čec 28, 2018 v 2:34 PDT

 • Sistine Stallone (20)

  Prostřední z dcer Sylvestera Stallonea studuje Univerzitu Jižní Kalifornie a zároveň se snaží prorazit jako modelka. Má za sebou přehlídky pro Chanel nebo třeba Dolce & Gabbana. Na Instagramu ji sleduje necelý milion fanoušků.

  Zobrazit příspěvek na Instagramu

  RL

  Příspěvek sdílený Sistine (@sistinestallone),Bře 23, 2018 v 11:32 PDT

 • Charlotte D'Alessio (19)

  Charlotte se proslavila už před třemi lety a poměrně jednoduchým způsobem. Zveřejnila totiž fotografii z hudebního festivalu Coachella se svou slavnou kamarádkou, modelkou a herečkou Josie Canseco, a počet fanoušků začal růst. Dnes má více než 600 tisíc followerů, je jednou z modelek Elite Model Management a chodí se synem Cindy Crawford Presleym Gerberem. 

  Zobrazit příspěvek na Instagramu

  ♉️

  Příspěvek sdílený Charlotte 🕷 D'Alessio (@charlottedalessio),Čec 27, 2017 v 1:30 PDT

 • Charlotte Lawrence (18)

  Osmnáctiletá Charlotte je začínající zpěvačka, která má velice slibné předpoklady k tomu, aby se stala mega hvězdou. Její nejlepší kamarádkou je Kaia Gerber, maminkou herečka Christa Miller a tatínkem Bill Lawrence, scenárista seriálů Scrubs nebo Cougar Town. Na svém instagramovém profilu má aktuálně přes půl milionu sledujících.

  Zobrazit příspěvek na Instagramu

  “bad boys are no good but good boys are no fun” @bykilian @sephora #mykindoflove #ad #vma

  Příspěvek sdílený Charlotte Lawrence (@charlotteslawrence),Srp 20, 2018 v 2:08 PDT

 • Sonia Ben Ammar (19)

  Devatenáctiletá Sonia se narodila v Paříži, ale její tatínek je Tunisan. Přestože otec je filmový producent a matka herečka, Sonia se proslavila spíše krátkými vztahy s Brooklynem Beckhamem a Anwarem Hadidem. Zatím zazářila v kampaních Miu Miu nebo Dolce & Gabbana. Na Instagramu ji sleduje téměř 700 tisíc fanoušků.

  Zobrazit příspěvek na Instagramu

  City of baguettes by @livincool

  Příspěvek sdílený SONIA (@itsnotsonia),Zář 26, 2018 v 10:24 PDT

   

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy