Pětiletá holčička paroduje šaty z přehlídek i červeného koberce!

Stefani Chaglar je pětiletá holčička, kterou na Instagramu sleduje přes 170 tisíc lidí. Její maminka jí totiž šije kostýmy, které vypadají téměř přesně jako róby slavných žen, ve kterých se prochází na červeném koberci. Podívejte se, jak je roztomilá!

Maminka malé Stefani Alya Chaglar je velmi kreativní umělkyně a její tvorba baví několik desítek lidí. Své malé dceři vytváří vtipné parodie na šaty z prestižních přehlídek i na večerní róby z červeného koberce. Mezi posledními "výtvory" jsou třeba růžové šaty Calvin Klein, které oblékla na večírek její vlastní kosmetické značky Fenty Beauty, nebo dokonce svatební šaty princezny Eugenie, o které se postarali designéři britské značky Peter Pilotto.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Feeling like a princess👸 @princesseugenie #royalwedding #princesseugenie #weddingdress #ahstefani

Příspěvek sdílený Stefani / Alya Chaglar (@seasunstefunny),Říj 13, 2018 v 7:38 PDT

Možná je vám tohle duo matka-dcera povědomé již z dřívějška. A nemýlíte se. Alya dříve bavila internet tím, že svou dceru Stefani oblékala do ovoce, zeleniny nebo květin, které díky správnému úhlu fotografie vypadaly jako šaty.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Life is a party, dress like for it. Textured oil painting: 250x150sm (SOLD) #funnystefani

Příspěvek sdílený Stefani / Alya Chaglar (@seasunstefunny),Úno 19, 2018 v 8:45 PST

Když už Alye docházely (ovocné) nápady, vrhla se ihned do vytváření šatů, které kopírují outfity slavných žen. Ovšem s tím rozdílem, že kostýmy pro malou Stefanii stojí opravdu minimum peněz. Alya je totiž vytváří například z papíru, alobalu nebo třeba bublinkové fólie.

Na úžasné kostýmy se podívejte do galerie: