Královna Alžběta II.

Královna Alžběta II. Zdroj: profimedia.cz

.
.
.
.
.
10
Fotogalerie

Horoskop královské rodiny: Jaká je podle hvězd královna Alžběta II. nebo Kate?

Své sluneční znamení určitě všichni znáte, ale víte, jaké je vaše lunární znamení? K výpočtu vám stačí datum narození a pro přesnost je ideální i hodina a místo narození. Co kombinace těchto dvou znamení prozradila o členech britské královské rodiny?

Královna Alžběta II.

Datum narození: 21. dubna 1926

Čas narození: 14:40

Místo narození: Mayfair, London

Sluneční znamení: Býk

Lunární znamení: Lev

Kombinace těchto znamení vypovídá, že královna je opravdová dáma, pro kterou je důležitá důstojnost, řád a zodpovědnost. Je doslova posedlá organizováním a plánováním. Vše musí šlapat jako hodinky. Nemá ráda konflikty a příliš si neužívá ani společenské události. Během svého dlouhého kralování si na ně ovšem zvykla. Nejraději tráví čas doma obklopena početnou rodinou.

Královna Alžběta II.
Královna Alžběta II. | Zdroj: profimedia.cz

Další horoskopy členů královské rodiny najdete na dalších stránkách >>

Pokračování 2 / 9

Princ Philip

Datum narození: 10. června 1921

Čas narození: 21:46

Místo narození: Korfu

Sluneční znamení: Blíženec

Lunární znamení: Lev

Princ patří mezi Blížence s lunou ve Lvu a ti bývají loajální a věrní a také bystří, pohotoví a pracovití. Mají ovšem i své stinné stránky. Jednou z nich může být temperament, který je občas na škodu. Ale na druhou stranu jsou díky němu a také vřelosti a smyslu pro humor velmi oblíbení ve společnosti.

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 3 / 9

Princezna Diana

Datum narození: 1. července 1961

Čas narození: 19:45

Místo narození: Sandringham, Norfolk

Sluneční znamení: Rak

Lunární znamení: Vodnář

Raci s lunou ve Vodnáři jsou mimořádně citliví, velkorysí a chápaví. Ochota pomáhat druhým z nich dělá velmi oblíbené jedince, kteří jsou obklopeni rodinou a přáteli. Na druhou stranu se ale umí pořádně rozzlobit, a když s nimi někdo nejedná čestně, ani oni s ním nebudou jednat v rukavičkách.

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 4 / 9

Princ William

Datum narození: 21. června 1982

Čas narození: 19:03

Místo narození: London

Sluneční znamení: Rak

Lunární znamení: Rak

Lidé s touto kombinací znamení staví rodinu vždy na první místo, ať se děje, co se děje. Jsou velmi stateční, ale zároveň i citliví především vůči urážkám proti jejich osobě a rodině. Když na to přijde, dokáží se pořádně naštvat. Za zmínku stojí také to, že jsou to skvělí vůdci.

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 5 / 9

Vévodkyně Kate

Datum narození: 9. ledna 1982

Čas narození: Neznámý

Místo narození: Berkshire

Sluneční znamení: Kozoroh

Lunární znamení: Váhy

Lidé narození v Kozorohu s lunou ve Vahách bývají cílevědomí, sebejistí a velmi často jsou přesvědčeni o své neomylnosti. To je může dostat až k velmi ostrým konfliktům. Na druhou stranu jsou nesmírně společenští, rádi se obklopují lidmi, ale poměrně dlouho jim trvá, než si někoho pustí doopravdy k tělu. Jsou zkrátka dost nedůvěřiví.

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 6 / 9

Princ Harry

Datum narození: 15. září 1984

Čas narození: 16:20

Místo narození: Londýn

Sluneční znamení: Panna

Lunární znamení: Býk

Vynikající postavení hvězd pro štěstí v životě. Tyto lidi většinou netrápí finance, protože jich mají dostatek. Mají milující rodinu a pro ně samotné je rodina opravdu důležitá. Rychle získávají přátelé, protože jsou společenští, vtipní a velmi inteligentní. V lásce bývají velmi vášniví a často se během života spálí, ale nakonec vždy najdou svou spřízněnou duši.

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 7 / 9

Vévodkyně Meghan

Datum narození: 4. srpna 1981

Čas narození: 4:46

Místo narození: Los Angeles

Sluneční znamení: Lev

Lunární znamení: Váhy

Tito lidé jsou romantičtí, nezávislí a mají velmi vřelý přístup k lidem. Jsou nesmírně poctiví a ze všeho nejvíc nesnáší nespravedlnost. Pro lásku jsou schopni obětovat kariéru a vzdát se věcí, na kterých jim záleží. Ženy narozené v této kombinaci bývají mimořádně krásné!

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 8 / 9

Princ Charles

Datum narození: 14. listopadu 1948

Čas narození: 21:14

Místo narození: London

Sluneční znamení: Štír

Lunární znamení: Býk

Lidé, u kterých se spojují Štír a Býk, mívají velkolepé plány. Malé věci je takřka nezajímají. Jsou ctižádostiví a jdou si tvrdě za svými sny. V určitých situacích umí být žárliví a dokonce i mstiví. Ke svým blízkým jsou ovšem velmi laskaví a udělali by pro ně cokoliv.

.
. | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 9 / 9

Vévodkyně Camilla

Datum narození: 17. července 1947

Čas narození: 7:10

Místo narození: London

Sluneční znamení: Rak

Měsíční znamení: Rak

Ti, kteří jsou v obou znameních Raci, jsou nesmírně kreativní, ať už v osobním životě, umění nebo kariéře. Na protější pohlaví působí jako magnet, přestože nemusí splňovat ideály krásy. Když se zamilují, jsou věrní a oddaní. Občas zatouží po moci a větší autoritě, ale vždy zjistí, že to není nic pro ně.

.
. | Zdroj: profimedia.cz