Hollywoodský babyboom: Které slavné ženy brzy očekávají potomka?

24. ledna 2020 • 06:00
Michelle Williams
Michelle Williams • Foto: profimedia.cz

Před pár dny přivedla na svět svého prvního potomka plus size modelka Ashley Graham. A rozhodně není jediná ze slavných žen, koho to letos čeká. 

Laura Prepon (39)

Dětská hvězda seriálu Zlatá sedmdesátá, která v posledních letech září jako jedna z hlavních postav populárního seriálu Orange Is The New Black, v říjnu oznámila, že se svým manželem Benem Fosterem čekají nový přírůstek do rodiny. Každým dnem jim tak k dvouleté Elly přibyde ještě sourozenec.

Jenna Dewan (39)

Herečka a tanečnice, která má šestiletou dceru Everly se svým bývalým manželem Channingem Tatumem, se z rozvodu brzy oklepala a rozhodla se založit rodinu se svým novým partnerem, hercem Stevem Kazeem. Miminko by mělo přijít na svět v březnu. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Merry Christmas everyone! Wishing you all love and peace in your heart today and every day💓 Best gift ever right here ❤️

Příspěvek sdílený Jenna Dewan (@jennadewan),

Felicity Jones (36)

Britská herečka (Teorie všeho, Rogue One: Star Wars Story) se provdala za režiséra Charlese Guarda předloni v červenci. Na konci loňského roku společně potvrdili, že čekají své první miminko, které by se mělo narodit koncem jara.

Felicity Jones Felicity Jones Autor: profimedia.cz

Chloë Sevigny (45)

Americká herečka, kterou znáte například ze seriálů American Horror Story nebo Odhalení, čeká se svým partnerem, galeristou Sinisou Mackovicem svého prvního potomka. Chlapeček nebo holčička (pár zatím pohlaví neprozradil) se narodí na jaře. 

Chloë Sevigny Chloë Sevigny Autor: profimedia.cz

Michelle Williams (39)

Americká herečka má dospívající dceru Matildu se zesnulým Hethem Ledgerem. V roce 2018 se znovu vdala, ale sňatek se skladatelem Philem Elverunem vydržel jen necelý rok. Michelle se ovšem brzy po rozvodu seznámila s režisérem Thomasem Kailem, brzy následovaly zásnuby a už na konci jara se jim narodí přírůstek. 

Michelle Williams Michelle Williams Autor: profimedia.cz

Milla Jovovich (44)

Ukrajinská herečka oznámila své těhotenství zkraje srpna na sociálních sítích. Svěřila se fanouškům, že je ve třináctém týdnu a že vzhledem k jejímu věku a předchozímu potratu se snažila udržet těhotenství co nejdéle v tajnosti. Zároveň napsala, že čeká znovu holčičku. Její manžel, režisér Paul W. S. Anderson, tak doma brzy bude mít čtyři holky. Společně mají ještě dvanáctiletou Ever a čtyřletou Dashiel. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Who’s birthday, little ol me?😘 First of all, thanks to everyone for their messages and well wishes on my big day today! I can’t tell you how good it makes me feel to receive so much love from you all! I also want to say how tremendously grateful I am for all my blessings today. To be 44 and pregnant is already such a miracle and a god send, but on top of it, to have been woken up to a donut bouquet (there should literally be no other kind😆🍩) and balloons from my amazing children was the most incredible feeling in the world! Even despite me wanting to throw up after eating so many donuts at 7am!😂My heart is so full today!!! I send you all so much love!!❤️❤️❤️

Příspěvek sdílený Milla Jovovich (@millajovovich),

Iskra Lawrence (29)

Narozdíl od herečky Milly Jovovich čeká mladá plus size modelka Iskra Lawrence svého prvního potomka. Těhotenství oznámila na svém Instagramu na začátku listopadu společnou fotografií se svým přítelem, na které drží těhotenský test. Miminko by se mělo narodit koncem února. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

It’s not just the two of us anymore, we're soon to be a family of 3 ❤️. . When @Philipapayne ran out and got us six boxes of #ad @firstresponsepregnancy Early Result tests, our lives changed forever. We were so shocked when we saw those two lines and we knew for sure we were having a baby🤱🏼 Right now we’re 17 weeks and 3 days pregnant! 🤰🏼 And I can't wait to share with you what these last 4 months have been like. I’ve never been more excited to meet anyone, and Philip and I are in love with our mini baby P bump 🥰 I’m well aware of the struggles many women face with infertility and how lucky I am. That is why I’ll be giving away $10,000 to help and support one of you in your pregnancy journey (more deets coming soon). Thank you so much #firstresponsepregnancy for supporting me and all of the work you do to support couples struggling to conceive. It’s something very close to my heart with many of my best friends and family members experiencing these challenges. Can’t believe I’m finally telling the whole damn world our magical news sending you all lots of love xx #2MeansYes #preggo #pregnancyannouncement #17weeks #pregnant

Příspěvek sdílený Iskra ✨ (@iskra),

 

 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy