Herečka Angela Bassett ukázala v 60 letech postavu v bikinách!

Americká herečka Angela Bassett oslavila před pár dny šedesátku a ve svůj narozeninový den zveřejnila fotografii v plavkách. Ukázala tak, že věk je opravdu jen číslo! Její postavu by jí totiž mohla závidět kdejaká "dvacítka". 

Charismatickou Angelu Bassett možná znáte z úspěšného seriálu American Horror Story, kde hrála hned v několika sériích ústřední postavy, nebo vás třeba zaujala v nejnovějšího Mission: Impossible. A kdo ji do teď z žádného filmu ani seriálu neznal, rozhodně si ji zapamatuje díky sociálním sítím. Herečka se totiž rozhodla svůj narozeninový den oslavit tím, že zveřejní fotografii v bikinách.

Angela dokázala, že i v šedesáti letech můžete být sexy! Ve vzorovaných plavkách předvedla vypracované bříško a pevné ruce a během pár dnů nasbírala téměř 300 tisíc liků. Její fanoušci ji v komentářích zahrnují lichotkami a jeden muž na Twitterudokonce napsal, že ho fotografie namotivovala k tomu, aby se začal hýbat a posilovat.

Happy Birthday to all my Leo brothers and sisters. Let’s eat cake!

Příspěvek sdílený Angela Bassett (@im.angelabassett),Srp 16, 2018 v 8:09 PDT

Ovšem nic není zadarmo. Herečka přiznala, že svou figuru má opravdu vydřenou. Jídelníček má velmi přísný a čtyřikrát týdně cvičí se svou osobní trenérkou. Výsledky jsou ovšem neuvěřitelné!

Podívejte se do galerie, jak to Angele v šedesáti letech sluší: