Co o Melanii Trump říká její Twitter: Uvězněná královna ve zlaté kleci?

Jaká je ve skutečnosti Melania Trump? Je to královna vězněná ve zlaté věži na Páté Avenue, nebo žena, která představuje klidnou sílu – na první pohled mlčenlivá s maskou profesionální celebrity, ale ve skutečnosti ta, která tahá za nitky a „ještě nám všem ukáže“? Jednu z odpovědí nyní nabízí blogerka Kate Imbach, která se podívala, co první dáma USA v posledních letech fotila na svůj Twitter.

Proč první dáma neukazuje nic ze svých aktivit?

To je otázka, která trápila Kate Imbach, autorku, cestovatelku a start-upistku, jež se rozhodla, že se detailně podívá na její Twitter, kam první dáma Spojených států umístila v období od 3. června 2012 až do 11. června 2015 na 470 fotek ze svého soukromí. Co z nich vyčetla?

1. V posledních třech letech Melania zveřejnila pouze jednu fotku, na které je ona s Donaldem Trumpem. Tedy spíš Donald, Melania má tvář napůl „oříznutou“.

2. Na svém Twitteru publikovala také pět fotek Donalda Trumpa s jejich synem Barronem. Všechny zezadu, občas doslova ze zadního sedadla auta. „Kluci vpředu, holky vzadu.Zdá se, že Melania je na svoje místo vzadu zvyklá,“ soudí Kate.