Celebrity, které si zahrály v Přátelích! Pamatujete si na Julii Roberts nebo Bruce Willise?

Během všech deseti sérií se v dost možná nejpopulárnějším sitcomu vůbec objevilo i několik slavných hereček a herců, na které jste možná už zapomněli. Víte, koho hráli třeba Bruce Willis nebo Reese Witherspoon? A vzpomínáte si na scénu s Dannym DeVitem, který ztvárnil striptéra?

Tuto neděli – 22. září – to bude přesně dvacet pět let od odvysílání první epizody nestárnoucího seriálu Přátelé. Rachel, Monicu, Pheobe, Chandlera, Rosse ani Joeyho rozhodně není potřeba představovat. Během dlouhých deseti let natáčení se ale také před kamerou objevili další herci, které si rozhodně se seriálem Přátelé „na první dobrou“ nespojíte.

Možná si ještě vybavíte Brada Pitta, který se objevil v jedné epizodě v roce 2001. Zatímco v osobním životě prožívali tou dobou s Jennifer Aniston romantiku v počátcích svého manželství, jako postavy v Přátelích si příliš do oka nepadli. Přesněji řečeno, Rachel Green si to od postavy Willa pěkně schytala. Vzpomenete si ale na Helen Hunt, která ztvárnila stejnou postavu jako v sitcomu Jsem do tebe blázen? A co mariňák Ryan, do kterého se zakoukala Pheobe? Víte, že ho ztvárnil Charlie Sheen? Koho si střihnul Doktor House a koho Kristin Davis (kterou si spíš pamatujeme jako Charlotte ze Sexu ve městě)?

Na slavné herečky a herce, kteří si zahráli v Přátelích, se podívejte do galerie: