30 nejbizarnějších obalů desek. Který je váš favorit?

Obal prodává, to víme všichni a v době, kdy vinyl kraloval hudebnímu trhu, to platilo snad ještě více. I proto zůstává rozum stát nad některým obaly desek: Co tím chtěl umělec vyjádřit? Komu se to má líbit a jak si vlastně představuje své posluchače?

Pokud máte pocit, že dnešní svět spěje do záhuby, mrkněte se na kolekci obalů desek z 60., 70. a 80. let minulého století. Ne ne, to nebyly "staré dobré časy", kdy lidé "uměli rozpoznat kvalitu". I tehdy se – stejně jako dnes – vyskytovala řada podivínů nebo lidí, jejichž vkusu kulantně řečeno nerozumíme. Internetový server Vintage everyday přišel s výběrem těch, které vám zaručeně vyloudí minimálně úsměv na tváři.

Nad některými člověk skutečně nepochopí, jakému publiku je vlastně celé album určeno, jiné zaujmou grafickým zpracováním a jasným důkazem toho, že když nebyl Photoshop, tak se evidentně lidi z fotek vystřihli a tak to stačilo, že! Nevíme, zda budete víc žasnout nad mužem mazlícím se s medvídky, nebo se svými bendži, každopádně podívejte se do galerie a přejeme příjemnou zábavu.