25 nejkrásnějších šatů z Victoria's Secret večírku: Rozparky, výstřihy, krajka a třpyt!

24. listopadu 2017 • 06:00
After party Victoria´s Secret. Jaké šaty oblékli Andílci? • Zdroj: youtube.com/Hottest Now

Módní show Victoria's Secret by nebyla kompletní bez závěrečného večírku. Pětapadesát překrásných Andílků tak po náročné, ale jako vždy dokonalé show zapózovalo na typickém "pink carpetu" a následně pokračovalo na party. Pokochejte se těmi nejlepšími perfektními. 

Na večírek dorazilo všech pětapadesát Andílků, kteří vyměnili spodní prádlo za mini šaty, overaly i opulentní večerní róby. Vybraly jsme pětadvacet z nich, které nejen nás svými modely dostaly do kolen.

Zřejmě nebude žádným překvapením, že mezi královny nejen odpolední show, ale i večerní party patřila "veteránka" Alessandra Ambrosio. Ta byla nedílnou součástí Victoria's Secret Show už po sedmnácté, a tak se letos s rolí andílka pravděpodobně loučí. A pojala to opravdu velkolepě. Nejenom, že uzavírala celou show vzdušným polibkem pro všechny fanoušky, ale také na večírek dorazila i se svou devítiletou dcerou Anjou. 

Alessandra Ambrosio se zřejmě s přehlídkami Victoria´s Secret loučí. Na poslední večírek vzala i svou dceru Anju! Alessandra Ambrosio se zřejmě s přehlídkami Victoria´s Secret loučí. Na poslední večírek vzala i svou dceru Anju! Autor: profimedia.cz

Na večírku plném Andílků se opět potvrdilo, že rafinovaná krajka a hvězdný třpyt nikdy nevyjdou z módy. Stejně tak jsou u slavných žen stále oblíbené provokativní nahé šaty, které mnohdy odhalují více, než jsme my "běžné smrtelnice" zvyklé.

Sara Sampaio Sara Sampaio Autor: profimedia.cz

Jeden z nejodvážnějších modelů předvedla Candice Swanepoel, která se po mateřské dovolené poprvé vrátila zpět na molo. Na její postavě se však těhotenství rozhodně nepodepsalo. Na mole všem předvedla bezchybnou postavu a na večírek oblékla model, který se více podobal spodnímu prádlu než šatům. Nutno ovšem podotknout, že vypadala božsky. 

Candice Swanepoel Candice Swanepoel Autor: profimedia.cz

Všechny modely z Victoria's Secret Show najdete ZDE!

Prohlédněte si 25 nejkrásnějších modelů z růžového koberce:

Fotogalerie

25 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy