25 nejkrásnějších šatů z Victoria's Secret večírku: Rozparky, výstřihy, krajka a třpyt!

Módní show Victoria's Secret by nebyla kompletní bez závěrečného večírku. Pětapadesát překrásných Andílků tak po náročné, ale jako vždy dokonalé show zapózovalo na typickém "pink carpetu" a následně pokračovalo na party. Pokochejte se těmi nejlepšími perfektními. 

Na večírek dorazilo všech pětapadesát Andílků, kteří vyměnili spodní prádlo za mini šaty, overaly i opulentní večerní róby. Vybraly jsme pětadvacet z nich, které nejen nás svými modely dostaly do kolen.

Zřejmě nebude žádným překvapením, že mezi královny nejen odpolední show, ale i večerní party patřila "veteránka" Alessandra Ambrosio. Ta byla nedílnou součástí Victoria's Secret Show už po sedmnácté, a tak se letos s rolí andílka pravděpodobně loučí. A pojala to opravdu velkolepě. Nejenom, že uzavírala celou show vzdušným polibkem pro všechny fanoušky, ale také na večírek dorazila i se svou devítiletou dcerou Anjou.

Na večírku plném Andílků se opět potvrdilo, že rafinovaná krajka a hvězdný třpyt nikdy nevyjdou z módy. Stejně tak jsou u slavných žen stále oblíbené provokativní nahé šaty, které mnohdy odhalují více, než jsme my "běžné smrtelnice" zvyklé.

Sara Sampaio

Jeden z nejodvážnějších modelů předvedla Candice Swanepoel, která se po mateřské dovolené poprvé vrátila zpět na molo. Na její postavě se však těhotenství rozhodně nepodepsalo. Na mole všem předvedla bezchybnou postavu a na večírek oblékla model, který se více podobal spodnímu prádlu než šatům. Nutno ovšem podotknout, že vypadala božsky.

Candice Swanepoel

Všechny modely z Victoria's Secret Show najdete ZDE!

Prohlédněte si 25 nejkrásnějších modelů z růžového koberce: