Přehlídka Victoria's Secret: Návrat po mateřské i loučení s kariérou andílka

Pětapadesát nejkrásnějších modelek v růžových župáncích, dvaatřicet vizážistů a sedmadvacet kadeřníků, jedenáct manikérů – tak vypadalo v číslech a ve zkratce zákulisí nejslavnější výroční přehlídky. A co se dělo na molu?

Přehlídka Victoria's Secret, která se letos konala v Šanghaji, byla opět dechberoucí podívanou. Letos ji otvíraly modely ve stylu glam punk, které pro značku navrhl kreativní šéf Balmain Olivier Rousteing.

K tomuto rozhodnutí však došlo na poslední chvíli, původně totiž měly jeho modely celou přehlídku uzavírat. A tak se těsně před startem měnila i celá choreografie, na náladě modelek to ale vůbec nebylo znát.

On Mondays we wear pink 🎀

Příspěvek sdílený Karlie Kloss (@karliekloss),Lis 20, 2017 v 1:06 PST

Punk Angel byla ale pouze jednou z šesti částí celé show. Po ní vyšly na molo Bohyně, respektive modelky ve vysokých šněrovacích botách a pozlacených vavřínových korunkách.

Adriana Lima

Taylor Hill

Následovala kolekce VS Pink nazvaná Národ mileniálů, která představila streetwearovou smršť. Čtvrtou částí byla Zimní pohádka, inspirována Laponskem, Ruskem a tak trochu i Vánocemi.

Nadine Leopold

Vanessa Moody

V sekci Porcelánový anděl evokovaly potisky starožitné čínské nádobí z období dynastie Ming. A finále grande patřilo Nomádímu dobrodružství – modelky oděné do pestrobarevných folklorních kostýmů symbolizovaly cestu od Brazílie po Afriku.

Stella Maxwell

Adriana Lima

Jako první vyšla na molo Candice Swanepoel, která se vrátila po mateřské pauze. Po třech letech předváděla i Karlie Kloss, zatímco Alessandra Ambrosio, která se zúčastnila již sedmnáctkrát a celou show uzavírala vzdušným polibkem, se letos s rolí andílka nejspíš rozloučí.

Alessandra Ambrosio se loučí s fanoušky a možná i s přehlídkou VS

Pocty předvádět Fantasy Bra, tedy unikátní ručně vyrobenou podprsenku zdobenou diamanty, safíry a topazy, se letos dostalo Brazilce Lais Ribeiro.

Lais Ribeiro v podprsence za dva miliony dolarů

Mezi hudebníky, kteří letos hráli sexy andílkům do kroku, byl tento rok největší hvězdou Harry Styles, který vystřídal oblek Gucci a Givenchy. Dále vystoupili Miguel, Leslie Odom Jr. a Jane Zhang.

Přehlídka Victoria's Secret se sice konala již v pondělí 20. listopadu, záznam se ale bude vysílat až v úterý 28. listopadu. O den později půjde do prodeje kolekce a chybět nebudou ani kousky VS x Balmain.

Podívejte se do fotogalerie na další úžasné kreace.