Přehlídka Victoria's Secret: Návrat po mateřské i loučení s kariérou andílka

22. listopadu 2017 • 06:00
VS show se sice konala 20. listopadu, ale vysílat se bude až o osm dní pozdějí. Zatím jsou k dispozici krátké teasery. • Zdroj: Profimedia.cz/Instagram @angelvsadriana

Pětapadesát nejkrásnějších modelek v růžových župáncích, dvaatřicet vizážistů a sedmadvacet kadeřníků, jedenáct manikérů – tak vypadalo v číslech a ve zkratce zákulisí nejslavnější výroční přehlídky. A co se dělo na molu?

Přehlídka Victoria's Secret, která se letos konala v Šanghaji, byla opět dechberoucí podívanou. Letos ji otvíraly modely ve stylu glam punk, které pro značku navrhl kreativní šéf Balmain Olivier Rousteing.

K tomuto rozhodnutí však došlo na poslední chvíli, původně totiž měly jeho modely celou přehlídku uzavírat. A tak se těsně před startem měnila i celá choreografie, na náladě modelek to ale vůbec nebylo znát.

On Mondays we wear pink 🎀

Příspěvek sdílený Karlie Kloss (@karliekloss),Lis 20, 2017 v 1:06 PST

Punk Angel byla ale pouze jednou z šesti částí celé show. Po ní vyšly na molo Bohyně, respektive modelky ve vysokých šněrovacích botách a pozlacených vavřínových korunkách.

Adriana Lima Adriana Lima Autor: Profimedia.cz
Taylor Hill Taylor Hill Autor: Profimedia.cz

Následovala kolekce VS Pink nazvaná Národ mileniálů, která představila streetwearovou smršť. Čtvrtou částí byla Zimní pohádka, inspirována Laponskem, Ruskem a tak trochu i Vánocemi. 

Nadine Leopold Nadine Leopold Autor: Profimedia.cz
Vanessa Moody Vanessa Moody Autor: Profimedia.cz

V sekci Porcelánový anděl evokovaly potisky starožitné čínské nádobí z období dynastie Ming. A finále grande patřilo Nomádímu dobrodružství – modelky oděné do pestrobarevných folklorních kostýmů symbolizovaly cestu od Brazílie po Afriku.

Stella Maxwell Stella Maxwell Autor: Profimedia.cz
Adriana Lima Adriana Lima Autor: Profimedia.cz

Jako první vyšla na molo Candice Swanepoel, která se vrátila po mateřské pauze. Po třech letech předváděla i Karlie Kloss, zatímco Alessandra Ambrosio, která se zúčastnila již sedmnáctkrát a celou show uzavírala vzdušným polibkem, se letos s rolí andílka nejspíš rozloučí.

Alessandra Ambrosio se loučí s fanoušky a možná i s přehlídkou VS Alessandra Ambrosio se loučí s fanoušky a možná i s přehlídkou VS Autor: Profimedia.cz

Pocty předvádět Fantasy Bra, tedy unikátní ručně vyrobenou podprsenku zdobenou diamanty, safíry a topazy, se letos dostalo Brazilce Lais Ribeiro.

Lais Ribeiro v podprsence za dva miliony dolarů Lais Ribeiro v podprsence za dva miliony dolarů Autor: Profimedia.cz

Mezi hudebníky, kteří letos hráli sexy andílkům do kroku, byl tento rok největší hvězdou Harry Styles, který vystřídal oblek Gucci a Givenchy. Dále vystoupili Miguel, Leslie Odom Jr. a Jane Zhang.

Přehlídka Victoria's Secret se sice konala již v pondělí 20. listopadu, záznam se ale bude vysílat až v úterý 28. listopadu. O den později půjde do prodeje kolekce a chybět nebudou ani kousky VS x Balmain. 

Podívejte se do fotogalerie na další úžasné kreace.

Fotogalerie

25 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy