12 věcí na ženách, kterým muži nemohou odolat

Ženy si neustále lámou hlavu s tím, co se mužům líbí. Přetvářejí své tělo i mysl, aby byly hodny mužské pozornosti a konečně ulovily pana Božského. Takže, čemu nedokáží muži odolat?

Sedíte s kamarádkami nad třetí sklenkou vína a snažíte se přijít na to, čím je pro muže žena neodolatelná. Jak to, že Renata z účtárny se stylem nula, s boky Venuše a pihami sotva promluví, má za sebou frontu nápadníků. A vy s krásnými vlasy, štíhlou postavou a postem manažerky ne.

Časopis Bright Side tuto otázku položil řadám mužů. Ani nám to nedalo a vyzpovídaly jsme muže v našem okolí. K jakému výsledku jsme všichni dospěli? V mnohém budete překvapená.

1. Laskavost

Když muži zvažují dlouhodobý vztah, vždy si všímají na ženě, jak se chová ke svému okolí. Co pro lidi kolem sebe dělá, jak je pozorná, zda umí naslouchat potřebám druhých, dokáže respektovat a vážit si jich.

2. Umět si poradit v nepříjemné situaci

Ukázalo se, že pro muže je důležité, jak se žena zachová v neočekávané situaci. Když dokáže přiznat chybu, požádat o pomoc, zůstat klidná, je pro muže hodna obdivu víc než ta, která se rozčiluje či chce situaci shodit.

3. Nehty

Mnoho žen si myslí, že nikdo kromě manikérky se o jejich nehty tolik nezajímá. Zdá se však, že muži oceňují dobře upravené ruce (ačkoli si možná nevšimnou přesné barvy laku na nehty nebo tvaru nehtů). Péče o ruce, jak přiznávají, jim ukazuje, jak se o sebe žena stará.

4. Emocionální naladění

Podle mužů jsou jedním z nejnepříjemnějších ženských typů dívky s negativním pohledem na svět. Muži si všimnou všeho, co vás v životě tíží, a i vaší zhoršené nálady: špatná práce, hádky s rodiči, strádání kvůli nesplněným snům. Taková žena nevyzařuje pozitivní energii, a proto ji začínají hledat jinde. To je důvod, proč se snadno okouzlí šťastnými ženami, které si dokáží užít života. Myslíte si, že své trápení úspěšně tajíte a navenek jste samý úsměv? Mýlíte se, je to vidět. Nejen kvůli mužům, ale zejména pro sebe se naučte nacházet drobné radosti v každodenním životě. A šťastná záře přijde sama.