Ilustrační fotografie

Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia.cz

Odborníci z Promocodius analyzovali slevy na jarní kolekce oblečení a určili nejvýhodnější

Odborníci ze slevového portálu PromoCodius, kteří se dlouhodobě soustředí na vyhledávání aktuálních slev a akcí z předních e-shopů, přišli s analýzou nabídek na nadcházející jarní sezónu. Na jakém zboží bude možné nejvíce ušetřit tuto sezónu?

Nákup sezónního oblečení: Čeští spotřebitelé nemění své výdajové návyky

Následkem finanční krize sice snaha při nákupech ušetřit roste, nicméně spotřebitelé se nehodlají svých pravidelných nákupů vzdát.Potvrzuje to i produktová manažerka Alisa Sklyarova ze slevového portálu Promocodius, která uvedla, že více než polovina zákazníků cíleně plánuje své nákupy nového jarního šatníku, a to již od poloviny února, kdy se objevují první slevové nabídky.

Nejvýhodnější nabídky jarního zboží na tuto sezónu

Odborníci z PromoCodius sestavili žebříček předních internetových obchodů působících v ČR, ve kterých lze při jarních nákupech ušetřit až polovinu z původní ceny. Jedná se zejména o následující e-shopy, ve kterých je možné nakoupit jak oblečení, tak obuv:

  • Answear

  • Adidas

  • Sinsay

  • Eobuv

Podle podrobné analýzy PromoCodius bude možné až do poloviny dubna ušetřit 50 % na jarní kousky v případě, že spotřebitelé využijí slevové kódy Answear. Navíc tyto slevy je možné v e-shopu Answear kombinovat s dalšími výhodami. Například při registraci k odběru newsletteru je možné jednorázově ušetřit několik stovek z nákupu. Spotřebitelé, kteří se stanou členy věrnostního klubu, si navíc mohou automaticky odečíst až 50 % z provedených nákupů.

Další výhodné nabídky na jarní zboží na zákazníky čekají v oficiálním e-shopu Adidas. Slevy Adidas rovněž dosahují až padesát procent a vztahují se na jarní kolekce jak dámské, tak pánské a dětské sportovní módy. Jarní šaty a sukně pak lze nakoupit se slevou až několik desítek procent v e-shopu Sinsay, umožní to slevový kupon Sinsay.

Obnova jarního šatníku však není jen o oblečení, nové kousky v podobě jarních bot je možné nakoupit až do poloviny dubna výhodněji v případě využití slevy na Eobuv s promocodius.com. V tomto jednom z největších e-shopu s obuví je možné nakoupit jarní obuv se slevou až 40 %.

PromoCodius je online platforma, která nabízí aktuální kupóny, nabídky a slevy pro tisíce známých a předních prodejců. Založena byla v roce 2016. Působí na Ukrajině, v České republice, Polsku, na Slovensku, v Rumunsku, Švédsku, Dánsku, Finsku, Norsku, Španělsku, Mexiku, Spojených státech a Turecku.