Jaké diáře používají úspěšné ženy? Nahlédněte

„Nestíhám, nemůžu…“ Tento výrok od superúspěšných žen jen sotva uslyšíte. Díky dokonalému time managementu totiž zvládnou cokoli. Osm z nich nám dalo nahlédnout do svého V.I.P diáře a prozradilo svoje tajemství efektivní organizace času.

Elektronický nebo papírový? Dělení bude nejspíš generační, ale ne nutně. Romantici budou tíhnout k papírovému notýsku, kdežto ti, kdo jdou s dobou, a může to být klidně vaše prababička, zvolí raději technickou variantu. Výhoda elektronického diáře se jmenuje „dva v jednom“: komunikační kanály korespondují s databankou a vy si můžete „přepínat“, jak potřebujete. Pro někoho ale papír je papír. Zkuste si v kavárně vyndat z kabelky stylový notýsek a rázem si přivoláte kouzlo starých časů, o kterých tak rádi věříme, že děti bývaly poslušnější, ženy oddanější a manželé věrnější. Navíc máte šanci si po dlouhé době znovu vyzkoušet, jak se píše třeba velké L...

Diář si ale vedeme hlavně proto, abychom nezapomínali na povinnosti a neprošvihávali naplánované radosti. Jen málo co je důležitější.