Video placeholde

Z showbyznysu do fitness: Mašlíková promluvila o zákulisí přípravy na soutěž

Hostem aktuálního dílu podcastu Restart časopisu Dieta je Vjačeslav Vinogradov, dvojnásobný mistr světa, mistr Evropy, mezinárodní rozhodčí a také trenér závodníků ve fitness. Před časem se mu do rukou dostala i moderátorka podcastu Hana Reinders Mašlíková. „Myslel jsem si, že budeš rozmazlená a nesneseš, že se trénink na soutěž viditelně podepíše na tvojí postavě,“ popisuje Vinogradov začátky společné cesty. Jak na ně vzpomíná Mašlíková?

V květnu 2022 moderátorka a modelka Hana Mašlíková zabodovala na prestižní soutěži Mr. Universe – v kategorii bikini fitness vybojovala zlatou medaili, kterou si tak nadělila ke 40. narozeninám. Na soutěž ji připravoval světoznámý trenér Vjačeslav Vinogradov. V podcastu Restart časopisu Dieta společně odhalili zákulisí tréninku.

„Hanka je dříč a do všeho jde naplno. Do přípravy na závody dala spoustu dřiny a úsilí. Je ale pravda, že první, co jsem na ní viděl, byly chyby: břicho a nutnost změnit styl pózování z modelky na soutěžící ve fitness,“ vypráví Vinogradov.

Svět kulturistiky láká i další celebrity: mohli jste v něm zahlédnout například Ivu Pazderkovou, Václava Noida Bártu a možná něco chystá i Radek Filipi, partner Lucie Bílé. „Je skvělé, že celebrity zviditelňují svět fitness a to, že sport je zdravý. Díky tomu může spousta lidí začít normálně cvičit. Vidí, že můžou přijít do fitka a nestydět se, že je normální být zpocený,“ pochvaluje si trenér.

Jak vnímala závody Mašlíková? „Dřív jsem si nedokázala sama upravit stravování. V běžném životě samozřejmě nebudu pokračovat v předzávodním jídelníčku, na jídlo se ale teď dívám úplně jinak a věřím, že teď už ho zvládnu korigovat,“ vypráví.

Jaké má Mašlíková v oblasti závodění a fitness cíle do budoucna – a jaké plány s ní má Vinogradov?

Celý rozhovor s Vjačeslavem Vinogradovem si můžete poslechnout na Spotify:

CODEX_SPOTIFY_PODCAST

Červencové číslo časopisu Dieta si můžete koupit v naší on-line trafice iKiosek.cz. Dnes objednáte, zítra ho máte ve schránce. A doprava je zdarma!

Veronika Kašáková na obálce časopisu Dieta 07/22.
Veronika Kašáková na obálce časopisu Dieta 07/22. | Zdroj: Lucie Robinson

Doporučujeme

Načíst další články