...

... Zdroj: iStock.com

Vánoční sexuální horoskop: Ryby se rády milují ve vaně, Raci u sporáku

Vánoce jsou ideální příležitostí k tomu, abyste si odpočinuli od práce a vrhli se s vervou na sex. Věděli jste, že každé sluneční znamení má jiné erotické preference, i pokud jde o místa, kde se milovat? Nahlédněte do sexuálního života každého znamení a posuďte sami, jestli na tom něco je. A pokud ne, není nic lehčího než to zkusit.

Beran

Kdykoli a kdekoli, to je jejich motto. Beran je jedno z nejpřímějších znamení ze všech a taky z nejvulgárnějších. Ovšem jejich vulgarita není úmyslná, je to pouze vedlejší produkt jejich impulzivní touhy. Sex můžou mít skutečně kdekoli a kdykoli, náladu na to mají pořád. Beran je známý tím, že mívá sex velmi krátký, ale za to velmi intenzivní. Pět nebo deset minut třeba někde v temném koutě kina nebo ve výtahu, to je jejich.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 2 / 12

Býk

Býci chtějí, aby v sexu bylo všechno perfektní a co nejvíc luxusní. Dají přednost méně častému sexu, ale zato v dokonalém prostředí, třeba ve wellness hotelu nebo krásně vyzdobené ložnici se stromečkem v pozadí. K tomu luxusní večeře s kvalitním jídlem, svíčkami, vůněmi a pohodlím, to je pro Býka velké plus. Trávíte-li tedy Vánoce jen ve dvojici, pak je Štědrý den doslova ideální pro dokonalý sex. Pak můžete očekávat dlouhou předehru a ještě delší noc.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 3 / 12

Blíženci

Blíženci jsou komunikativní a mají rádi změny. Jsou zvědaví jako děti, takže v sexu je rozhodně potěší, když mohou objevovat nové a nepoznané. Může to začít několika peprnými slovy či maily a máte zaručeno, že se večer určitě nebudete nudit. Očekávat můžete třeba sex na zemi mezi spoustou polštářů, na předložce u krbu nebo někde, kde jste to ještě nedělali. Vzhledem k jejich zvědavosti doporučujeme, abyste si stáhli do smartphonu nejnovější aplikaci Kámasútry a občas do ní nakoukli.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 4 / 12

Rak

Raci jsou „horňáci“ a milují ženská prsa. Je to jejich erotogenní zóna, a to i v případě mužů. Raci musí v sexu cítit emocionální bezpečí, někdy je musíte i verbálně uklidňovat, že je vše v pořádku. Při sexu potřebují slyšet, jak jsou přitažliví a krásní, a jakmile odhodí svou zdrženlivost, můžete s nimi zažít jeden z nejlepších erotických zážitků! Spontánní začnou být až tehdy, když vám začnou důvěřovat. Připravte dobrou večeři, a jakmile se vrátí z práce a vejdou do kuchyně, pomilujte se s nimi opření o sporák nebo dveře. A nezapomeňte na kuchyňský stůl, tam to s nimi bude super.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 5 / 12

Lev

Lvi jsou známí herci, kteří milují záři reflektorů a široké obecenstvo. Rozhodně to nejsou žádní stydlíni a mají rádi pozornost. Když ji nemají, sami si ji najdou. Nejlepší místo pro sex? Všude tam, kde je můžete vidět v celé jejich slávě, klidně v mrakodrapu s velkými okny a pohledem na nebe nebo v ložnici, kde bude zapnutá videokamera. Lvi, to je ztělesnění exhibicionismu v tom nejlepším slova smyslu!

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 6 / 12

Panna

Pokračování 7 / 12

Váhy

...
... | Zdroj: archiv

Váhy jsou jedním z nejelegantnějších a nejtradičnějších znamení zvěrokruhu. Pokud chcete zažít nejen o Vánocích perfektní sex, musí to být v prostředí esteticky příjemném pro smysly. Ukažte svou postavu, máte-li co ukazovat, oblečte si hezké prádlo, namalujte se a učešte, jako byste se chystala do divadla. Nejlepší sex pak s Váhami zažijete před zrcadlem, tak podpoříte jejich voyeuristické tendence. Zrcadlo je pro ně přímo viagra, tak jim to dopřejte.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 8 / 12

Štír

Štíři jsou velmi intenzivní, hluboce sexuálně založení, posedlí a milují soukromí. Nechtějí jen proniknout do vašeho těla, chtějí proniknout do vaší duše. Nejlepší místo pro jejich sexuální radovánky je někde, kde to voní tajemstvím, kde je třeba tma nebo kde nikdy ještě nebyli. Milují hru na učitele a žáka, pouta a sexuální hračky. Přemýšlíte-li, co jim koupit pod stromeček, s želízky chybu neuděláte.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 9 / 12

Střelec

Volání divočiny, tak by se dala definovat sexuální povaha Střelce. Jsou svobodomyslní, veselí a v sexu primitivní a živočišní. Aby je sex skutečně naplňoval, musí v něm být dostatek zábavy, takže nechte svítit světla a smějte se. Ideální místo pro sex je pro ně někde v přírodě, ideálně ve stoje u stromu během náročné túry nebo v trávě či na pláži pod hvězdami. O Vánocích je to trochu horší, ovšem můžete se sebrat a odjet o svátcích do Karibiku.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 10 / 12

Kozoroh

Lidé si obvykle o Kozorozích myslí, že jsou až moc rozvážní a plaší, ale oni jen milují soukromí a intimitu. Jsou zemské znamení, takže potřebují dostatek času, aby se před akcí zahřáli. Budete se možná divit, ale pod chladnějším obalem najdete obrovský žár! Před milováním potřebují dostatečnou fyzickou stimulaci, takže na to myslete. Při štědrovečerní večeři je můžete hladit nohou po stehně nebo se jich zlehka dotýkejte. Nejlepší místo pro sex by bylo někde ve wellness centru po relaxační masáži. Samozřejmě za zavřenými dveřmi, diváky nepotřebují.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 11 / 12

Vodnář

Vodnáři nejsou nejsexuálnější znamení zvěrokruhu a mají tendenci působit trochu chladněji. Nejlepší sex s Vodnáři tak může být klidně i bez toho, aniž byste se viděli – přes internet, Skype nebo po telefonu. Už tím, že jim budete posílat sexy fotografie nebo erotické esemesky, je pořádně rozžhavíte. A klidně můžete být ve vedlejší místnosti, pak stačí, když Vodnáře dostatečně připravíte, a můžete jít na věc. Pozor, nejsou moc na mazlení, raději jdou hned na věc.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 12 / 12

Ryby

Ryby jsou opravdovým chameleonem zvěrokruhu, takže s nimi to je v sexu jako na houpačce. Ryby ovládá planeta Neptun, což je planeta iluzí a fantazií, tudíž s nimi budete v jiném světě i ve chvílích nejvyšších rozkoší. Ryby jsou vodní znamení a Neptun řídí i oceán, takže super místo pro sex s Rybami je ve vodě. Napusťte si vanu horkou vodou, nakapejte do ní éterické oleje, které zvyšují chuť na sex, zapalte svíčky a otevřete si šampaňské. Máte-li doma bazén, můžete na to skočit i tam.

...
... | Zdroj: archiv

Doporučujeme

Načíst další články