Ložnice podle horoskopu: Blíženci potřebují místo pro knihy, Váhy svíčky

3. prosince 2018 • 06:00
 • Ložnice podle horoskopu: Blíženci potřebují místo pro knihy, Váhy svíčky

  Ze všech místností v bytě je právě ložnice asi nejdůležitější pro vaše zdraví a intimní život. Je to první, co ráno vidíte po probuzení, a poslední, co vidíte před tím, než usnete. Co můžete pro oživení ložnice udělat podle čtyř základních živlů zvěrokruhu? Tyhle tipy vyzkoušejte!

  Ohnivá znamení: Beran, Lev, Střelec 

  Ohnivá znamení mají tendenci k výbušnosti. Lidé v nich narození bývají choleričtí, spontánní, ctižádostiví a nadšení. Obtížně relaxují, takže jejich ložnice by měla sloužit hlavně k potřebnému odpočinku. Měla by být ale taky inspirací, protože jakmile začne oheň vyhasínat, je potřeba ho znova rozdmýchat, aby přišly nové nápady.

  Beran:

  Umístěte do ložnice něco červeného, abyste nikdy nevyhořeli. Může to být polštářek, kamínek nebo povlečení.

  Lev:

  Jste králové, kteří milují královský život! Snažte se ložnici oživit tím, že budete aspoň občas snídat v posteli na zlatém podnose. A když nebude zlatý, nevadí, stačí dřevěný nebo plastový.

  Střelec:

  Vyzdobte ložnici útulnými polštáři, které vás povzbudí k tomu, abyste se při usnutí cítili dobře. Váš spánek pak bude mnohem lepší.

  Střelci ocení hodně polštářů Střelci ocení hodně polštářů Autor: iStock.com
 • Vzdušná znamení: Blíženci, Váhy, Vodnář

  Lidé narození ve znamení Vzduchu bývají bezprostřední, komunikativní, zvědaví, ale taky přelétaví. Mívají veselou náladu a jsou velmi rychlí. Bohužel ale taky zbrklí a nestálí. Vzdušné znamení tíhne k přírodním, prodyšným látkám, které jsou jako ono vzdušné a lehké. Vzhledem k jejich lásce ke komunikaci je nutné, aby ložnice vytvářela podmínky pro rozhovor.

  Váhy:

  Váhy, vy jste velcí estéti, kteří milují, když jsou věci v rovnováze. Do vaší ložnice se budou hodit určitě svíčky.

  Blíženci:

  Jste zvědaví a vaše zájmy se neustále mění. Ve vaší ložnici by nikdy neměla chybět dostatečně velká polička, kde budete mít pořád nové knihy, protože knihy jsou vaše posedlost.

  Vodnář:

  Vodnáři jsou zábavní a okolí překvapují nečekanými věcmi. Vaše ložnice by měla být také velké překvapení, které bude případné hosty nutit k tomu, aby přemýšleli, co jste tím vlastně mysleli.

  Váhy milují svíčky! Váhy milují svíčky! Autor: iStock.com
 • Zemská znamení: Býk, Panna, Kozoroh

  Zemská znamení jsou melancholická, opatrná, střízlivá a praktická. Lidé narození ve znamení Země bývají materialisticky zaměření a hmotné statky a pevné zázemí jim přináší jistotu. Jsou také zaměření na drobnosti a detaily. V ložnici mají rádi sofistikované kusy vyrobené z vysoce kvalitních přírodních materiálů. Jen pozor, méně je někdy více.

  Býk:

  Vaše postel je pro vás absolutně všechno, protože milujete pocit, že jste v bezpečí. Abyste se zde cítili ještě lépe, měli byste si do ložnice pořídit nějaké živé květiny.

  Panna:

  Panny budou lépe spát a prožívat erotický život v ložnici, kterou vybaví malými drahými kameny. Ty se stanou jejich oltářem, který jim umožní uniknout z každodenních starostí.

  Kozoroh:

  Srdcem jste tradicionalista, ale je důležité zakomponovat do ložnice trochu víc prostoru a života! Podobně jako Býkům i vám pomůžou pokojové rostliny, ovšem v nějakém pěkném květináči, ideálně keramickém.

  Býci se ani v ložnici neobejdou bez živých květin Býci se ani v ložnici neobejdou bez živých květin Autor: iStock.com
 • Vodní znamení: Rak, Štír, Ryby

  Lidé narození ve znamení Vody bývají flegmatičtí, náladoví, uzavření, duchovně zaměření a velmi citliví. Jsou jim vlastní intuice, emoce a přizpůsobivost. Díky své citlivosti jsou zranitelní. V ložnici potřebují mít „emocionální nabíjecí stanici“, tedy pohodlný, klidný a duchovní prostor, kde se budou moct po dlouhém dni dobít.

  Rak:

  Vy rádi uspokojujete ostatní, ale nezapomínejte, že musíte uspokojit i sami sebe – nebo být uspokojeni. Pořiďte si do ložnice nějakou knihu poezie nebo knížku pozitivních afirmací, které si před usnutím pročítejte.

  Štír:

  O Štírech se říká, že mají supersilnou intuici. Měli by mít v ložnici nějakou aromalampu nebo difuzér s krásnou vůní, která bude podporovat jejich intuici.

  Ryby:

  Ryby potřebují jako zdroj paliva hudbu a zvuky. Pořiďte si tedy do ložnice nějaký zdroj hudby, který vás ukolébá ke spánku.

  Ryby potřebují hudbu, která je ukolébá Ryby potřebují hudbu, která je ukolébá Autor: iStock.com

Autor: aši
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy