Užijte si léto naplno. Rozmazlete své chuťové buňky osvěžující zmrzlinou

Do restaurací McDonald’s připlula limitovaná edice McFlurry Oreo. Chuťové buňky Čechů bude rozmazlovat celé léto. Naskočte na osvěžující vlnu s hrdinou letní sezóny i vy a vychutnejte si letní dny plnými doušky.

Zmrzlina McFlurry je pochoutka, která si od svého prvního uvedení na trh v Kanadě téměř před třiceti lety získala obrovskou popularitu po celém světě. Je to především díky její nezaměnitelné chuti a jedinečné krémové konzistenci, která McFlurry odlišuje od ostatních zmrzlinových dezertů. Třešničkou na dortu jsou chutné polevy a posypky včetně těch, které se čas od času objevují v limitovaných edicích.

Reklamní společnost McDonald´s s.r.o.

Hrdinou letní sezóny 2023 je McFlurry Oreo, které opět přináší do McDonald’s chuť světoznámých čokoládových sušenek s krémovou náplní. Spojení této oblíbené pochoutky s čerstvou zmrzlinou je ideálním osvěžením pro letní dny.

Kromě křupavé chuti přichází McDonald's v České republice a na Slovensku také s novým způsobem míchání zmrzliny, které probíhá automaticky pomocí mixéru a opakovaně použitelných lžiček.