Skvělé termosky pod stromeček i pro sebe! Tyhle na výletě oceníte

Výlety do přírody jsou v posledních týdnech častější, než kdy dříve. Všichni totiž toužíme po tom na chvilku „vypadnout“ z domova, kde teď trávíme většinu času, a nadýchat se čerstvého vzduchu bez roušky. Skvělým parťákem na zimní výlety je kvalitní termoska nebo termohrnek! Vybraly jsme pro vás ty nejlepší. 

Termoska, termolahev i termohrnek jsou skvělými dárky pod stromeček. Využijete je totiž klidně celoročně. Sice teď, když je venku na nule, se hodí nejvíce, ale šálek horkého čaje či kávy zkrátka potěší naše chutě i mysl v každém ročním období.

Vybírat můžete ze všemožných designů. Na své si přijdou minimalisté, ale i ti, kteří dávají přednost veselým motivům a pestrým barvám. Kromě designu můžete vybírat také podle velikosti. Záleží na tom, jestli budete termosku využívat sama, nebo třeba s partnerem či celou rodinou. Nejčastěji seženete termolahev v rozmezí od 400 ml do 1 litru.

Tu pravou láhev pro sebe nebo svoje blízké vybírejte také podle uzávěru, který může být cvakací nebo šroubovací. Oba mají své výhody i nevýhody. Se šroubovacím uzávěrem se snadněji manipuluje a lépe se čistí, ten cvakací zase udrží nápoj mnohem déle horký. Na cesty autem do práce vám tak pohodlně poslouží šroubovací termolahev, na dlouhé túry a celodenní výlety je rozhodně vhodnější lahev s cvakacím uzávěrem a ideálně ještě nerezová.

Tipy na krásné a funkční termosky najdete v galerii: