Jak poznáte fake od designové kabelky? | Ženy.cz
 


Sedm tipů, jak poznáte fake od designové kabelky

23. července 2017 • 06:00
 • Chcete ji tak dlouho, šetříte peníze a jste připravena si ji koupit. Svou vysněnou kabelku od Chanelu, Louise Vuittona či od jiné luxusní značky. Stojí nemalé peníze a za ty vy chcete kvalitu. Tak vybírejte pozorně, ať si domů nepřinesete fake, který se do měsíce ošoupe.

  Než si kabelku koupíte, chvíli přemýšlejte o místech, kde ji prodávají. Protože jsou kabelky tak krásné a žádoucí, vzniká velké množství padělků. Přistupujte ke koupi kabelky stejně jako muž ke koupi nového auta. Všímejte si detailů a o své vysněné kabelce si zjistěte vše. Pak koupíte dobře.

  S malým průvodcem, který vznikl za pomoci Bright Side, se naučíte odlišit fake od designového kousku. Pojďte vše nastudovat.

 • 1. Pozor na detaily

   

  Dávejte si pozor na detaily Dávejte si pozor na detaily Autor: ©blogspot

  Každá položka, kterou produkuje jakákoli světově proslulá značka, je velmi pečlivě kontrolována, než je vypuštěna do prodeje. Kontroly jsou přísné. Všechny stehy by měly být dokonale rovnoměrné a nemělo by docházet k uvolňování nití nebo k jiným nedokonalostem. Všechny originální kabelky jsou ručně vyráběné, takže pokud se vás prodejci pokusí přesvědčit, že je to jen výrobní vada, neposlouchejte je. Pro jedinečné designové kabelky neexistuje výrobní vada.

  I malý detail prozradí fake I malý detail prozradí fake Autor: ©blogspot

 • 2. Spony, zipy, knoflíky

   
  Velmi důkladně prozkoumejte zipy, knoflíky, spony Velmi důkladně prozkoumejte zipy, knoflíky, spony Autor: ©blogspot; ©vox

  Věnujte zvláštní pozornost malým věcem, jako jsou kovové spony, knoflíky, táhla na zip, destičky a zámky. Jejich kvalita by měla být perfektní. Na nich bude vytištěno číslo nebo jméno, což je další znak kvality a autenticity.

  Každá taška Hermès má například razítko "Hermès Paris made in France" a další razítko na zadní straně klapky s vyznačením roku a použitého materiálu.

   

 • 3. Materiál

  Materiál je zásadní Materiál je zásadní Autor: ©blogspot

  Slavné značky nepoužívají hrubé kůže. Používají pouze jemné a vysoce kvalitní materiály. Kůže by neměla být mastná nebo lepkavá. Některé návrhářské kabelky mohou být měkké a pružné, ale všechny si zachovávají svůj tvar.

 • 4. Jméno značky

   
  Jméno značky musí být správně a přesně Jméno značky musí být správně a přesně Autor: ©blogspot

  Někdy můžeme příliš zkoumat detaily a ani si nevšimneme hlavní věci – názvu značky. Překvapivě falešné kabelky často obsahují názvy značek vytištěné v různých fontech, rozmazané nebo dokonce s pravopisnými chybami. U pravé kabelky je štítek vždy perfektní a obsahuje zcela přesný název značky v jeho typickém písmu, které si určitě nastudujte.

   

 • 5. Sériové číslo

   

  Sériové číslo musí být perfektní Sériové číslo musí být perfektní Autor: ©blogspot; ©vox-cdn

  Sériové číslo je jednou z nejdůležitějších značek pravosti. Označení s číslem je utěsněno a připojeno zvláštním způsobem, což znemožňuje odstranění bez poškození. Falešné položky mají obvykle nálepku s číslem, které bylo nalepeno na povrch.

 • 6. Balení

   
  Balení je také luxusní a nikdy za něj nepřiplácíte Balení je také luxusní a nikdy za něj nepřiplácíte Autor: ©blogspot; ©amazonaws

  Mějte na paměti, že drahá designová kabelka má vždy drahé obaly, často vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. Balíček, ve kterém je dodávána vaše vysněná kabelka, by neměl mít žádné barevné vady. Všechno další příslušenství by mělo být baleno jako celek s taškou. Nikdy není nabízeno za příplatek nebo jako dárek.

   

 • 7. Zvláštní charakteristiky

   

  Zjistěte si zvláštní charakteristiky dané značky Zjistěte si zvláštní charakteristiky dané značky Autor: ©blogspot

  Než navštívíte obchod, zkuste provést malý průzkum specifických vlastností vybrané značky. Pamatujte, že každá značka má své vlastní odlišné vlastnosti.

  Například autentická položka Prada nikdy nepoužívá kontrastní barvu pro podšívku ve srovnání s vnější barvou. Jednou z hlavních věcí, které byste měla vědět o Pradě, je, že vždy používá dokonale odpovídající barvu pro obložení a vnější materiál. Pokud jde o Dior, podívejte se na jejich jedinečnou jasně červenou podšívku s logem značky. Lesklá, super hedvábná podšívka je špatné znamení.

   

   

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy