.

.

Projekt Buď fit jde do finále! Účastnice absolvovaly kurz obličejové jógy

Zajímá vás, jak se daří Katce, Kamile a Verče, třem účastnicím našeho projektu Buď fit, které se rozhodly jednou provždy změnit svůj život? Mají za sebou čtvrtý workshop a změnu cítí nejen navenek, ale hlavně uvnitř sebe. Kromě snížení hmotnosti se jim podařilo najet na nový životní styl a najít cestu k lepšímu porozumění svému tělu.

Troufáme si říct, že ženy už vědí, co dělat, aby se nedostavil jojo efekt a ony mohly dál pokračovat v hubnutí nebo si svou hmotnost udržet. Po celou dobu se o ně starali poradci z programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a učili je pracovat s jídelníčkem, vůlí i vnímáním svých skutečných potřeb.

Za odměnu si na čtvrtém workshopu Katka, Kamila a Verča mohly užít den plný péče a focení. Mimoto vyzkoušely a ochutnaly produkty české značky KMON, která se zaměřuje na doplňky stravy, a sice Life Elixir Kolagen, vitaminy na vlasy Hair Elixir a zdravé stravování v podobě proteinové směsi MugCake.

Značku a její hodnoty holkám odprezentovala ředitelka Mgr. Denisa Krumlová. Idea KMON je podpořit všechny ženy a dát jim to, co pro své mnohdy náročné životní poslání potřebují. V čele vývoje produktů stojí Ing. Lukáš Vrána, kterého možná znáte jako výborného výživového poradce.

.
.

Produkty KMON

Kvalitní hydrolyzovaný rybí kolagen ve formě kolagenních peptidů podporuje pružnost pokožky, silné nehty, husté vlasy i odolnost chrupavek. To vše díky obohacení o látky, jako je kyselina hyaluronová, vitamin C a další vitaminy i minerály.

Hair Elixir je širokospektrální doplněk stravy se zaměřením na kvalitu vlasů, který obsahuje funkční kombinaci 18 vitaminů a minerálů. Na vlasech se odráží nejen naše stravování, ale i celkový životní styl. Dostatečná výživa pokožky hlavy napomáhá krásným a silným vlasům bez šedin.

Sladký nebo slaný MugCake je bezlepkovou směsí s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny obohacenou o vitaminy C+D, kterou je možné využít na několik způsobů – od proteinového pečiva po rychlý dezert. Ideální a rychlá svačina nebo příloha či dobrota k mlsání jsou hotové za pouhou minutu a půl! Hodí se při redukci hmotnosti i do běžného jídelníčku. www.kmon.cz

.
.

Obličejová jóga pro svěží vzhled

Naše tři účastnice si na workshopu také zacvičily oblíbenou obličejovou jógu se zkušenou lektorkou Simonou Rydlovou. Simona je kromě lektorky také mámou, bývalou modelkou a inovátorkou v péči o sebe. Ženy hned zkraje zaskočila tím, co všechno se dá face jógou v obličeji a nejen v něm řešit. Věděli jste například, že:

  • Tvorba vrásek není dědičná, obrovský vliv na ni mají naše návyky a ty se dají změnit.

  • Chybným cvičením face jógy si můžete vrásky naopak vytvořit nebo prohloubit.

  • Správně by face jóga měla zahrnovat i práci s dechem, postojem, postavením hlavy i jazyka.

  • Při face józe se nepracuje s pletí, ale hlavně se svaly. Na obličeji je přes 50 svalů a některé se musí nejprve uvolnit, rozproudit lymfu, uvolnit fascie a potom posilovat a vytvořit nový svalový návyk.

  • Face jóga pomáhá zlepšit pleť i lidem trpícím na akné či ekzémy, má také pozitivní vliv na lymfatický oběh a splasknutí obličeje.

  • Face jóga vám dokáže otevřít pohled a pomoci s asymetriemi v obličeji.

.
.

Lektorka Simona Rydlová pracuje se svými klientkami a klienty na terapeutické úrovni. Věnuje se také lidem po obrně lícního nervu, mrtvici, rakovině v obličeji, lidem, kteří mají velké jizvy na tváři, ale i dětem, které mají tik a tím si vytváří asymetrii v obličeji. Pomáhá také lidem po negativní zkušenosti s botoxem. „Zvlášť při Face Therapy, což je cvičení, kdy vy nic dělat nemusíte a já cvičím na vašem obličeji, je po hodině viditelný efekt a rozdíl. Je to pak fantastický, až orgasmický pocit,“ popisuje Simona (její web najdete zde www.simyoga.cz).

Možná jste se stejně jako naše tři účastnice právě dozvěděli o úplně nových aspektech péče o tělo a zdraví. Sledujte nás i dál v Blesku pro ženy, ale také na sociálních sítích a webech zeny.cz, dama.cz a maminka.cz. Budeme s vámi i nadále sdílet vše včetně praktických informací, videí a ukázek, které můžete sami využít.

Jak si účastnice užily den plný péče o sebe, můžete vidět na Instagramu časopisu Dieta.