KetoMix vám pomůže zhubnout jednou provždy

Rádi byste udělali něco pro své zdraví a lepší postavu, ale nechcete hladovět, mučit se cvičením, zdlouhavě připravovat jídla a počítat kalorie? V tom případě zvolte ketonovou dietu KetoMix. 

Proč vybrat KetoMix dietu?

  • Zhubnete rychle a bez cvičení

Dieta KetoMix je jednoduchý a rychlý způsob, jak se zbavit přebytečných kil a začít nový životní styl. Nejenže velmi cíleně a jednoduše odbourává tuky, ale zbavuje také tělo přebytečné vody, snižuje v těle hladinu inzulinu a jednotlivé proteinové produkty dodávají organismu potřebné vitamíny a minerální látky. Pokud budete dietu KetoMix dodržovat správně a omezíte ve svém jídelníčku přísun sacharidů, nastene u vás biochemická reakce, kterou odborně nazýváme ketóza. Během tohoto procesu začně vaše tělo nahrazovat chybějící cukry ketony, které si samo vyrobí z tukových zásob. Hubnout tedy budete za běžných činností, které přes den děláte a pouze tuk a to již od třetího dne od zahájení nového stravování.

  • Přestanete mít hlad

Častým problémem u klasických redukční diet je hlad. Může to být hlavní důvod, proč lidé tyto diety vzdávají. To vám s dietou KetoMix nehrozí. Díky pravidelnosti, která je u této diety nutná, budete jíst kvalitní a chutná jídla s minimálním obsahem sacharidů 5x denně. Navíc tělu doplníte z každého jídla vyvážený poměr proteinů, minerálů, vitamínů a vlákniny. Slovo hlad vám tedy bude cizí, a ještě si na všem pochutnáte.

  • Široký výběr jídel KetoMix

KetoMix je unikátní česká dieta, která v současné době nabízí nepřeberné množství plnohodnotných a velmi chutných jídel, jejichž příprava vám nezabere více než pět minut. Produkty KetoMix jsou zcela bez chemických přísad a glutamátů a bez lepku. Ocenit dietu KetoMix mohou i celiaci, vegetariány či vegani. Na KetoMix.cz si můžete vybrat z několika druhů koktejlů, polévek, omelet, kaší, sladkostí, dezertů nebo také nápojů, sušeného masa, nachos a chipsů nebo vín od českých vinařů.

  • Výživové poradkyně stále po ruce

Chcete s dietou začít nebo jen potřebujete během hubnutí s dietou KetoMix poradit? Neváhejte se obrátit na výživové poradkyně, které jsou k dispozici online a velmi rády vám zodpoví vaše dotazy.

  • Servis až k vám do domu

Pokud se obáváte reakcí okolí nebo sami nemáte dostatek odvahy produkty pořídit, protože nechcete aby ostatní věděli, že začínáte hubnout, tak můžete v klidu vydechnout, protože objednávka s dietou KetoMix bude doručena přímo až k vám do pohodlí domova. Vyhnete se tak složitému vyzvedávání a budete se pouze těšit už jen na balíček.