Jóga podle horoskopu: Co baví jednotlivá znamení?

Chybí vám energie a nemůžete se dočkat jara? Když světlo a slunce nabývají na síle, přirozeně zatoužíme po plném nádechu a osvobození se od zimy. 

Máte v plánu vrhnout se na jógu, ale nejste si jistí, který typ cvičení bude pro vás užitečný? Vodítkem při výběru může být vaše povaha – pokud zbožňujete horoskopy, víte, ke kterému znamení patříte.

Beran

Patří mezi ohnivá znamení, z nichž vyzařuje vnitřní síla a pocity sebedůvěry. Nadšeně se chopí práce a příležitosti, což ho může stát všechny síly. Je ctižádostivý a rád se měří s ostatními. Vůle vítězí nad rozumem a citem.

Hlava je citlivým článkem tělesné schránky, Berani rádi prorážejí zeď hlavou. S tím souvisejí i časté migrény nebo úrazy. Přehnaná fyzická aktivita může způsobit vyšší krevní tlak a nespavost. Plusem je výborná paměť, schopnost se učit. Rádi se baví a mají cit pro hudbu.

DJ jóga – cvičení při hudbě

Je stejná, jako každá jiná jóga v proudu dechu a plynu, navíc je tu přítomnost DJ, který míchá hudbu přímo v sále, kde se cvičí. Jemná, příjemná chill-out hudba podkresluje cvičení, jemný rytmus zase meditaci. Hudba k józe láká hlavně mladé lidi.