Den matek: Tipy na dárky, které potěší každou maminku!

Blíží se druhá květnová neděle a s ní každoroční Den matek. Pokud máte tu možnost, poděkujte svým maminkám za lásku a péči, kterou vám věnovaly. Máme pro vás tipy na drobné i dražší dárky, ale i láskyplná gesta, která určitě každé mamince udělají radost. 

Už ve starověkém Řecku a Římě oslavovali ženu jako dárkyni života. Oslavy trvaly celé tři dny. Mezinárodní oslavy tohoto svátku se začaly realizovat na počest Anny Reeves Jarvisové, která byla bojovnicí za práva matek. Iniciovala kampaň, v rámci které měl být vyhlášen den, který by se věnoval oslavě matek. V roce 1908 byl tento svátek poprvé veřejně oslaven. Na našem území – v tehdejším Československu se začal svátek oficiálně slavit v roce 1923.

Den matek se slaví dodnes a není žádný důvod, proč ho ignorovat. Maminky si naši pozornost zaslouží! Pokud za tou svou nemůžete přijet, alespoň jí zavolejte. Pokud ano, potěšte ji svou návštěvou a přivezte jí dáreček v podobě řezané květiny, knížky, oblíbeného hydratačního krému nebo třeba nového letního parfému.

Určitě nešlápnete vedle ani s předplatným oblíbeného časopisu, ke kterému jsou navíc i dárky, takže radost je dvojnásobná. K ročnímu předplatnému Moje psychologie je to kosmetický set se šperkovnicí v hodnotě 990 Kč, u časopisu Dieta kosmetický set v hodnotě 690 Kč. A k ročnímu předplatnému časopisu F.O.O.D. je pro vás připraven mini skleník o objemu 52 l na bylinky v hodnotě 999 Kč.

K tomu si můžete vytvořit voucher s vlastním věnováním. Více na www.ikiosek.cz. Doručení až do schránky, poštovné zdarma!

Ovšem dárky rozhodně nejsou jedinou možností, jak své mamince vykouzlit úsměv na rtech. Můžete jí upéct třeba její oblíbený koláč nebo pro ni uvařit večeři. Podívat se s ní na film nebo si jen povídat a držet ji u toho za ruku. Zkrátka ji co nejvíce zahrňte láskou!

Tipy na dárky pro maminky najdete v galerii: