Video placeholde

Maminka roku 2020 je tady! Nehledáme právě vás nebo vaši kamarádku?

Časopis Maminka vyhlašuje již 3. ročník výjimečné soutěže plné dojemných, silných i inspirativních příběhů. Znáte ve svém okolí maminku, která by mohla na titul aspirovat? Myslíte, že byste si tento titul zasloužila vy sama? Přihlaste se a můžete vyhrát skvělé ceny v celkové hodnotě 800 000 korun. 

I když je teď život v mnoha ohledech jiný než obvykle, některé věci zůstávají. Třeba soutěž Maminka roku, jejíž další ročník startuje právě dnes, v úterý 17. března. Přihlašovat se je možné až do 27. dubna.

TADY JE WEB SOUTĚŽE, kde jsou všechny potřebné informace

Některé věci teď dělat nemůžeme, ale některé ano. Některé dokonce dělat musíme i nadále v míře mnohem větší než obvykle – starat se celé dny o děti včetně školáků, pomáhat seniorům s nákupy, myslet na to, jak uchránit naši rodinu před nákazou koronavirem.

I tady se ukáže, jak skvělé jsme, jak skvělé jsou mnohé z vás – i proto časopis Maminka vyhlašuje další ročník soutěže Maminka roku –všechny potřebné informace najdete na webu soutěže ZDE.

Nejspíše to zase bude krásné a dojemné stejně jako předchozí dva ročníky. Pamatujete? Tady připomínáme článek s nejsilnějšími okamžiky z loňského ročníku – DOJEMNÉ MOMENTY Z MAMINKY ROKU 2019.

Tak jako v minulých ročnících se bude soutěžit ve třech kategoriích: krom celkové vítězky hledáme Maminku blogerku, Maminku hrdinku a Maminku podnikatelku.

Zvažujete přihlášku? Přihlásit se do soutěže Maminka roku 2020 můžete on line TADY. Není spěch, můžete si to rozmyslet. Přihlašování začíná právě dnes a běží až do 27. dubna 2020.