Co o Vánocích poslouchat nebo číst? Audioknihy a e-knihy, které stojí za to

Řada lidí propadla kouzlu audioknih či e-knih. Mohou být skvělým vánočním dárkem, ale i vaším společníkem na cestě autem, autobusem, při vaření, při usínání, kdykoliv to půjde. Do čeho se ponořit? Relaxujte, běhejte, žijte, čtěte a poslouchejte.

Přednosti e-knih a audioknih jsou jasné: Doma na ně nepotřebujete místo, na cestu si můžete zabalit, kolik chcete, a můžete být do nich ponořeni, i když zrovna děláte něco jiného. Máte kolem sebe lidi, kteří tento typ knih ocení? Tak proč jim je neopatřit pod stromeček! Dají se koupit jako CD, mp3 nebo stáhnout, a to rovnou i na účet obdarovaného. A ještě jednu výhodu mají: Dají se pořídit i na poslední chvíli a nemusíte se spoléhat na kurýra. A mezi čím vybírat?

iPohádka – Karel Kovy Kovář E-kniha

iPohádka – Karel Kovy Kovář, 199 Kč, Martinus.cz

Děti i dospělí, odložte mobily a ponořte se do první české (možná i světové) internetové pohádky. Co se stane, když se pohádkové království připojí k síti? Odpověď čeká nejen za devatero horami a devatero plastem znečištěnými řekami. Buďte připraveni na vše, jen ne na tradiční pohádku. Král Bořivoj III. Připojený a jeho choť Ljuba IV., vévodkyně ze Swiperightova musí provdat svou dceru Amálii. Během jedné noci ale oba zmizí a nad královstvím krouží drak. Zlo se probouzí. A překvapivě úplně jinde, než by ho princezna se svými kamarádkami – dcerou krejčího Elvírou a vlivnicí Markétou, jejíž vaření elixírů sledují na sítích desetitisíce – čekaly.