30 skvělých dárků pro sportovní nadšence i začátečníky!

Nepropadejte panice, na nákup dárků máte ještě téměř dva týdny! Pokud máte mezi svými blízkými nějakého nadšeného sportovce, ale i někoho, kdo si chodí zacvičit jednou týdně, určitě mu uděláte radost dárkem v podobě sportovního oblečení, lahvičky na pití nebo třeba praktické ledvinky. 

Sportovními dárky nikdy neuděláte chybu (pokud obdarovaný alespoň trochu sportuje)! Stačí se zaměřit na to, co váš blízký nejraději dělá. Běhá váš bratr? Pořiďte mu praktickou ledvinku na mobil nebo sportovní hodinky. Kamarádce, která pravidelně chodí na lekce jógy, zase určitě udělají radost nové legíny nebo lahvička na pití. A partnerovi, vášnivému lyžařovi, zabalte pod stromeček nové lyžařské brýle nebo helmu.

Mezi sportovce patří samozřejmě i ti, kteří v zimě i v létě nedají dopustit na turistiku. Takové nadšence potěšíte vydatnými svačinkami v podobě proteinových tyčinek nebo sušeného ovoce i sportovním tričkem. Stačí, když toho, komu pořizujete dárek, dobře znáte, a určitě budete vědět, co by se mu k jeho oblíbené sportovní aktivitě hodilo.

Tipy na 30 sportovních dárků najdete v galerii: