Dárky pro ženy i muže, kteří milují modrou | Ženy.cz
 


20 nejkrásnějších modrých dárků pro celou rodinu

8. prosince 2018 • 06:00
• Foto: iStock.com

Tmavě modrá patří mezi základní barvy šatníku. Je spojována s klidem, souladem a spokojeností, dávají jí přednost lidé s bohatým vnitřním životem. Je ovšem také barvou luxusu. Pokud modrá patří mezi oblíbené barvy vašich blízkých, podívejte se na věci, které by jim pod vánočním stromečkem mohly udělat radost.

-->

Svetr pod stromeček zní možná jako pěkná nuda, pokud ale vsadíte na kvalitu a nadčasovou barvu nebo vzor, spolehněte se, že to vaši blízcí ocení. Norské vzory jsou věčné, a pokud je svetr navíc z kvalitní vlny, zahřeje ve městě i na horách a vydrží řadu sezon.

Stejně tak tmavě modré šaty by neměly chybět v žádném dámském šatníku. Jsou zábavnější než černé a dají se skvěle kombinovat s výraznými doplňky.

Letos je v kurzu láska k sobě

Nalezení sama sebe, vnímat, co vlastně chci, zpomalení, láska k sobě... Čím dál tím více si uvědomujeme, že cesta ke spokojenosti a životnímu naplnění vede přes přijetí sama sebe. A v tomto duchu můžete pojmout i Vánoce. Neznamená to ovšem, že byste měli nakupovat dárky sobě. Ale můžete přemýšlet o tom, co si užije ten druhý. Má ráda hudbu a posouchá ji všude, kam jde nebo jede? Sportuje? Čte? Chtěl by začít chodit na jógu? A pokud je třeba váš blízký v nějakém období, kdy přemýšlí o životních změnách, co takhle darovat mu koučink?

Tu nejlepší inspiraci najdete v naší fotogalerii:

Fotogalerie

21 fotografií

Autor: redakce Ženy.cz
Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy