20 nejkrásnějších modrých dárků pro celou rodinu

Tmavě modrá patří mezi základní barvy šatníku. Je spojována s klidem, souladem a spokojeností, dávají jí přednost lidé s bohatým vnitřním životem. Je ovšem také barvou luxusu. Pokud modrá patří mezi oblíbené barvy vašich blízkých, podívejte se na věci, které by jim pod vánočním stromečkem mohly udělat radost.

Svetr pod stromeček zní možná jako pěkná nuda, pokud ale vsadíte na kvalitu a nadčasovou barvu nebo vzor, spolehněte se, že to vaši blízcí ocení. Norské vzory jsou věčné, a pokud je svetr navíc z kvalitní vlny, zahřeje ve městě i na horách a vydrží řadu sezon.

Stejně tak tmavě modré šaty by neměly chybět v žádném dámském šatníku. Jsou zábavnější než černé a dají se skvěle kombinovat s výraznými doplňky.

Letos je v kurzu láska k sobě

Nalezení sama sebe, vnímat, co vlastně chci, zpomalení, láska k sobě... Čím dál tím více si uvědomujeme, že cesta ke spokojenosti a životnímu naplnění vede přes přijetí sama sebe. A v tomto duchu můžete pojmout i Vánoce. Neznamená to ovšem, že byste měli nakupovat dárky sobě. Ale můžete přemýšlet o tom, co si užije ten druhý. Má ráda hudbu a posouchá ji všude, kam jde nebo jede? Sportuje? Čte? Chtěl by začít chodit na jógu? A pokud je třeba váš blízký v nějakém období, kdy přemýšlí o životních změnách, co takhle darovat mu koučink?

Tu nejlepší inspiraci najdete v naší fotogalerii: