Midi sukně jako základ letního šatníku: Kde koupíte ty nejuniverzálnější kousky?

1 min čtení

1 min čtení

Máte dost barevného či vzorovaného letního oblečení, ale chybí vám takové, které by se s ním dalo kombinovat? Anebo patříte mezi fanoušky minimalismu? Pak jste tady správně. Tento článek totiž věnujeme sukním, které se vymykají z aktuálních trendů – takovým, jež byste možná sehnali i před pěti lety a dost možná je unosíte i za deset.

Také se vám v létě stává, že už nevíte, co na sebe, a sklouzáváte ke stále stejným outfitům? Pak možná oceníte sukni, která se snadno stane součástí takové uniformy. Snadno se kombinuje a podrží vás ve dnech, kdy samozřejmě chcete vypadat dobře a cítit se pohodlně.

Je to přesně ten typ módního kousku, který budete obdivovat na kamarádce, ale v obchodě byste ho nejspíš přehlédla. Sukně, která by možná unudila Kim Kardashian, ale Jennifer Aniston tento styl nosí už třicet let. Stačí k ní vzít jednoduché tílko, žabky nebo tenisky, kabelku přes rameno – et voilà, jednoduchý off-duty styl, na který čas od času s úlevou sázejí i modelky a influencerky, je na světě.

TIP NA VIDEO: Jaké základní kousky by vám neměly chybět v šatníku?

Základní barevná paleta? Černá, bílá a béžová v kombinaci se lnem, který je na léto ideální. Do galerie nám nicméně pronikl i jeden zelený kousek – protože i správně zvolený odstín ve spojení s jednoduchým střihem může fungovat jako dobrý základ.

Střihy? Midi či midaxi délka, kterou chceme nosit navzdory současným trendům prosazujícím comeback mini. Pouzdrový úplet, který využijete i během chladnějších srpnových rán. Skládaná či nabíraná sukně, jež vám dodá pocit bohémské rozevlátosti. Sukně s paperback vázáním, které se pojí s ležérním byznys stylem (opět ideální na léto). Anebo rozparky – pro pohodlnější chůzi i sexy pocit. Pojďte vybírat!