Vraťme barvy do ulic. Pořiďte si barevný kabát

6. prosince 2016 • 14:00
Fotografie
Fotografie • Foto: internal

Ráno chvátáte do práce, v jedné ruce kabelku, v druhé kávu a kéž by ve třetí deštník. Prodíráte se davem plných černých kabátů, bund a sem tam spatříte jednu odvážnou ženu v béžové, možná modré a sem tam v červené. Pojďte vrátit podzimním a zimním ulicím barvy, ať jsou naše cesty kamkoliv veselejší. Vedle vaší černé klasiky si pořiďte ještě jeden kabát, barevnější, energičtější. Přeci jen je nosíte od října do března, tak ať z vás není celý půlrok dáma v černé.

Všichni koučové a psychologové doporučují do života zařadit barvy, neboť náš život velmi ovlivňují. Nechte je proniknout do vašeho života, a hlavně do šatníku. Víme, klasika černá je pro někoho praktická, pro mnohé elegantní, pro většinu nejjednodušší. Tak ji zkuste rozbít třeba červenou, fialovou nebo modrou. 

3089196:normal690:true:true

Kdo je ochotný vyměnit svou oblíbenou černou například za hnědou, nemusí se bát, že prohloupí. Hnědá též působí elegantně, není vidět každá skvrnka a evokuje čokoládu, kávu, koření a už jen pomyšlení na ně vás už zahřeje.

3072758:normal690:true:true

Kdo se bojí světlých barev, může zkusit tmavé odstíny fialové, zelené, modré, a nebo rovnou vplout do žluté a stát se sluncem ulice.

3089197:normal690:true:true

Kabáty ve světlých barvách vám dodají elegantní vzhled a rozjasní tvář. Šedá, krémová, světlemodrá z vás udělají sněhovou královnu. Světlejší barvy kabátu se více hodí pro tmavovlasé ženy. Lehký sněhurkovský vzhled podtrhněte výraznější rtěnkou a ulice jsou vaše.

3089200:normal690:true:true

Kostky proužky, proč ne, takový kabát se stane vaší druhou kůží. Nepotřebujete vymýšlet doplňky, stačí jednoduchou kabelku v jednom z odstínů kabátu a můžete vyrazit.

3089199:normal690:true:true

Zahalená od hlavy až k patě. Bude vám opravdu teplo. Jediné, co bude vidět, budou boty, proto si na nich dejte záležet. Když zvolíte vysoké podpatky a dlouhý kabát, hned narostete o několik centimetrů. Tato kombinace dokonale prodlouží a zeštíhlí.

3089198:normal690:true:true

 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy