.

. Zdroj: internal

Vraťme barvy do ulic. Pořiďte si barevný kabát

Ráno chvátáte do práce, v jedné ruce kabelku, v druhé kávu a kéž by ve třetí deštník. Prodíráte se davem plných černých kabátů, bund a sem tam spatříte jednu odvážnou ženu v béžové, možná modré a sem tam v červené. Pojďte vrátit podzimním a zimním ulicím barvy, ať jsou naše cesty kamkoliv veselejší. Vedle vaší černé klasiky si pořiďte ještě jeden kabát, barevnější, energičtější. Přeci jen je nosíte od října do března, tak ať z vás není celý půlrok dáma v černé.

Všichni koučové a psychologové doporučují do života zařadit barvy, neboť náš život velmi ovlivňují. Nechte je proniknout do vašeho života, a hlavně do šatníku. Víme, klasika černá je pro někoho praktická, pro mnohé elegantní, pro většinu nejjednodušší. Tak ji zkuste rozbít třeba červenou, fialovou nebo modrou.

Kdo je ochotný vyměnit svou oblíbenou černou například za hnědou, nemusí se bát, že prohloupí. Hnědá též působí elegantně, není vidět každá skvrnka a evokuje čokoládu, kávu, koření a už jen pomyšlení na ně vás už zahřeje.

Kdo se bojí světlých barev, může zkusit tmavé odstíny fialové, zelené, modré, a nebo rovnou vplout do žluté a stát se sluncem ulice.

Kabáty ve světlých barvách vám dodají elegantní vzhled a rozjasní tvář. Šedá, krémová, světlemodrá z vás udělají sněhovou královnu. Světlejší barvy kabátu se více hodí pro tmavovlasé ženy. Lehký sněhurkovský vzhled podtrhněte výraznější rtěnkou a ulice jsou vaše.

Kostky proužky, proč ne, takový kabát se stane vaší druhou kůží. Nepotřebujete vymýšlet doplňky, stačí jednoduchou kabelku v jednom z odstínů kabátu a můžete vyrazit.

Zahalená od hlavy až k patě. Bude vám opravdu teplo. Jediné, co bude vidět, budou boty, proto si na nich dejte záležet. Když zvolíte vysoké podpatky a dlouhý kabát, hned narostete o několik centimetrů. Tato kombinace dokonale prodlouží a zeštíhlí.