Vánoční výlohy jako umělecké dílo v Tiffany & Co.

8. prosince 2016 • 05:49
Snové vánoční výlohy • Foto: Facebook/Tiffany & Co.

Každé Vánoce přemění Tiffany & Co. své výlohy v malá umělecká díla a stanou se z nich okna do magického světa Vánoc ve stylu této legendární značky. 

Tiffany & Co. zahajuje sváteční sezónu odhalením vánočních výloh, které se stalo očekávanou tradicí v New Yorku, a na Pátou Avenue vábí zákazníky z celého světa. Modrá krabička ukrývající překvapení se stala jedním z nejvyhledávanějších dárků, které přinášejí radost na celý život, a magický svět vánočních výloh rok co rok přitahuje kolemjdoucí hledající ty nejdokonalejší dárky pro své blízké.

Snové vánoční výlohy Snové vánoční výlohy Autor: namyg.com

Při pohledu do každého okna se mohou zákazníci zasnít a ztratit se ve vánočním světě Tiffany & Co. Výlohy zachycují magické kouzlo města a uvidíte v nich okázalý piknik v Central Parku se šampaňským, cukrovím a vánočními dárky plnými šperků, nebo detail Rockefellerova centra s majestátním stromem, a také siluetu Manhattanu na břehu řeky Hudson, vše doplněné Tiffanyho oblíbenými kolekcemi.

Snové vánoční výlohy Snové vánoční výlohy Autor: Facebook/Tiffany & Co.
Na některá z těchto malých uměleckých děl se můžeme těšit i v Praze, kde je od konce listopadu uvidíme u Tiffanyho, v Pařížské 10.

Článek připravil  časopis ForMen.

Autor: redakce
Klíčová slova:  styltrendyfashionšperky
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy