Svatba last minute? Nejkrásnější šaty, které si ještě můžete koupit online

3. června 2017 • 06:05
Svatební kolekce Topshop 2017 • Foto: Archiv značky

Možná si nechcete svatební šaty půjčovat, možná za ně nechcete dát majland, možná nemáte dost trpělivosti nebo času na jejich ušití. Ale přesto  svatba za rohem a vy chcete být nádherná. Co s tím? Prošli jsme za vás nabídku online obchodů a vybrali ty nejkrásnější šaty, které jsou zároveň i naskladněné. Vybírejte a kochejte se!

Svatební šaty, to nejsou jen tradiční značky typu Pronovias nebo luxusní designérské róby, které si oblékají například celebrity. Zajímavé možnosti nabízejí i módní řetězce nebo e-shopy, do kterých byste to třeba ani neřekla. 

Velký spoleh je v tomto případě na Asos, který nabízí kompletní kolekci pro nevěsty od šatů až po různé doplňky (šaty jsou poměrně dostupné, ale také trochu probrané, tak neváhejte).

Vlastní svatební kolekci má také řetězec Topshop, jen počítejte s tím, že za šaty dáte kolem 10 tisíc a více. Na druhou stranu, tolik mnohdy stojí i pronájem šatů z půjčoven a tyhle by byly vaše vlastní. 

Šaty, ve kterých se můžete rovnou vdávat, ale najdete i v "háemku" nebo v Mangu  jsou krásné a přitom doslova za hubičku

Současně ale doporučujeme podívat se i po britských, amerických či francouzských značkách. Tipy najdete v galerii.

A teď už se pojďte podívat, které svatební šaty jsme pro vás vybrali.

Fotogalerie

12 fotografií

Jak se změnily svatební šaty za poslední století? Podívejte se na video:
Svatební šaty během 100 let prošly velkými změnami VIDEO youtube.com/mode.com

 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy