.

. Zdroj: internal

Stylové páry, kterým to ladí. Ve dvou jsou cool

Některé dvojice jako by k sobě patřily odjakživa – vyslovíte jedno jméno a to druhé vám naskočí automaticky. Navíc jsou úspěšní a svět jim leží u nohou. Představujeme vám novou generaci stylových párů, jež spojily stejné zájmy, sny a především... láska.

Pokračování 2 / 6

Ivanka Trump & Jared Kushner

Ivanka Trump a Jared Kushner, dvojice, která je pro mnohé ztělesněním dokonalosti. Dcera bývalé české lyžařky a modelky Ivany Trump a amerického realitního magnáta a budoucího prezidenta Donalda Trumpa, je skvělým příkladem toho, že známé jméno, atraktivní vzhled, peníze a kontakty dokážou dělat divy. Podnikatelka a bývalá modelka, jež je v současné době viceprezidentkou Trump Organization pečující o Trumpovy hotely, reality a golfová hřiště, má vlastní kolekci oděvů, kabelek, bot, brýlí a parfémů.

Šperky Ivanky Trump se prodávají po celém světě v průměru za 65 tisíc korun za kus. Pokaždé dokonale upravená čerstvě trojnásobná maminka je ztělesněním moderní superženy, která zvládá několik věcí najednou a ještě u toho dokáže vypadat skvěle. Jared Kushner je synem realitního makléře z New Yorku, Charlese Kushnera. Vystudoval práva na Harvardské univerzitě a firma, které šéfuje, vlastní přibližně 20 tisíc apartmánů v různých zemích světa. Je zároveň majitelem a vydavatelem týdeníku New York Observer a jeho mladší bratr randí s modelkou Karlie Kloss. Svatba Jareda s Ivankou se konala v roce 2009 a Ivanka ještě předtím konvertovala k judaismu.

Na Instagramu mají dohromady 792 tisíc followerů.

Pokračování 3 / 6

Olivia Palermo & Johannes Huebl

Olivia Palermo a Johannes Huebl jsou považováni za jedny z nejstylovějších mladých lidí Ameriky. Fotografie toho, co mají na sobě, se s železnou pravidelností objevují v módních časopisech a blozích. Olivia pochází z dobře situované rodiny a ve světě módy a modelingu se pohybovala již odmalička. Její tvář se stala známou díky účinkování v televizním seriálu The City. Její uhlazený styl oblékání, jenž by se dal charakterizovat jako mix nenucené elegance a extravagance, nezůstal bez povšimnutí a Olivia začala pracovat u módní návrhářky Diane von Fürstenberg a v magazínu ELLE. Dnes šéfuje vlastnímu lifestylovému webu, kde prezentuje svoje outfity, zážitky z cest, trendy, krásu, umění a kulturu. Johannes Huebl je německý model, který žil relativně spokojený a nenápadný život až do chvíle, kdy potkal Olivii. Jsou spolu od roku 2008 a od té doby se internetové stránky plní jejich fotografiemi z newyorských ulic, díky kterým se pro mnohé stali symbolem stylu a nejnovějších trendů. Svatbu měli v Bedfordu v New Yorku, přičemž pozvaná byla pouze nejbližší rodina.

Olivia měla netradiční třídílné svatební šaty Carolina Herrera, jež byly skládačkou nadýchané sukně z tylu, šortek a kašmírového svetříku. Johannes se zase netají tím, že si potrpí na obleky šité na míru v Paříži a často volí stejné barevné kombinace jako jeho manželka.

Na Instagramu mají dohromady 4,1 milionu followerů.

Pokračování 4 / 6

Justin O'Shea & Veronika Heilbrunner

Pravidelnými hosty na týdnech módy v New Yorku, Miláně, Londýně a Paříži jsou Justin O'Shea a Veronika Heilbrunner.

Na první pohled směs protikladů tvoří dokonalou synergii a pár patří k nejlépe oblékaným dvojicím přehlídek. Drsně působící Justin a něžná Veronika žijí v Berlíně a spolu jsou od roku 2012. Justin, který dříve pracoval jako global fashion director v luxusním on-line obchodu My Theresa a od 1. dubna je novým kreativním ředitelem elitní italské značky Brioni, je skvělou ukázkou elegantního pojetí mužské módy.

V jeho šatníku hrají prim detaily. Poznáte jej podle třídílných obleků, slunečních brýlí, charakteristických vousů, tetování a tak trochu výstředních bot, které vizuálně rozbíjejí jinak uhlazené outfity. Veronika působí jako editorka v německé edici Harper's Bazaar. Narodila se v Německu a módními magazíny se obklopovala od dětství. Jistou dobu se věnovala i modelingu a odtud byl jen krůček k práci v redakci. Začínala jako stážistka v Sugar & Sixteen a později jako redaktorka v časopisech jako Jolie nebo Freundin. Posléze přešla do My Theresa, kde se poznali s Justinem. Její styl je značně odlišný, komfort je prioritou. Má ráda grunge, pohodlné kecky a na ulici ji poznáte podle Nike ponožek a nízkých bot nebo kombinace romantických šatů a Dr. Martens. Pokaždé ale dbá na souhru barev.

Na Instagramu mají dohromady 151,5 tisíce followerů.

Pokračování 5 / 6

Giotto Calendoli & Patricia Manfield

Kráčejíce ulicí ruku v ruce poutají během milánského týdne módy Patricia Manfield a Giotto Calendoli zájem streetstylových fotografů, jimž mohou děkovat za svoji slávu. Patricia v sobě nezapře ruské předky, jako členka multietnické rodiny hudebníků strávila hodně času na cestách.

I zásluhou toho netrvalo dlouho a objevila v sobě vášeň pro módu. Vystudovaná právnička založila blog The Atelier, který se skládá z fotografií outfitů, každodenních zážitků, hudby a módy. Život si neumí představit bez svých klobouků, birkenstocků a aloe vera vody, kterou pije každé ráno již léta. Giotto pochází z italské Neapole a vytříbený styl oblékání má v krvi od narození. Jeho prvním velkým spojením se světem vysoké módy byla práce v showroomu Alexandra McQueena. Dnes se živí zejména spoluprací s módními domy, v jejichž outfitech se prezentuje na stránkách blogu The Atelier a na sociálních sítích. Giottovy husté tmavé vlasy a široký úsměv by odzbrojily každou ženu nebo muže, on má však už více než pět let oči pouze pro jednu. S Patricií tvoří nesmírně cool a vždy barevně a stylově sladěný pár. A protože jim nedělá problémy demonstrovat svoji lásku veřejně, patří k nejvíce fotografovaným dvojicím vůbec.

Na Instagramu mají dohromady 334 tisíc followerů.

Pokračování 6 / 6

Courtney Crangi & Jenna Lyons

Jenna Lyons a Courtney Crangi jsou médii označovány za nový „power couple“ módního světa. Jennu je téměř nemožné přehlédnout. Se svými 182 centimetry, hladce sčesanými vlasy, rudou rtěnkou a masivními brýlemi patří mezi nejvýraznější osobnosti módní branže. Kreativní ředitelka a prezidentka módního domu J. Crew ráda experimentuje a to je nejvíce vidět právě v tom, jak se obléká. Nemá strach kombinovat zdánlivě nekombinovatelné a výsledek je vždy fantastický. Oblíbená značka pod jejím vedením nabrala nový směr a stala se doslova kultovní.

Americkou klasiku oživila výraznými vzory, luxusními materiály, precizními střihy a delikátním zdobením. Jenna byla jako dítě introvert a móda se pro ni stala způsobem, jak být alespoň na chvíli někým jiným. Z devítiletého manželství s Vincentem Mazeau má syna, jejich rozvod byl až bolestivě medializován, a tak není překvapením, že svůj nový vztah udržovala dlouho v tajnosti. Poprvé se o své nové přítelkyni Courtney Crangi zmínila v roce 2012 na vyhlašování cen Žena roku časopisu Glamour. Courtney, jež spolu se svým bratrem Philipem navrhuje šperky, byla její kamarádkou delší dobu a až postupem času jejich přátelství přerostlo v lásku.

Na Instagramu mají dohromady 1,4 milionu followerů.

Celý článek naleznete v časopise OK! Magazine.