Šperky patří i do vlasů! Které jsou teď v kurzu?

Nasadit si prstýnek, náušnice nebo náhrdelník nám přijde samozřejmost, ale co vlasové ozdoby? Na ty se většinou dost zapomíná a to je škoda! Takže připravte květinové sponky, blýskavé čelenky a gumičky s perličkami a oživte během pár vteřin svůj účes!

Kdo si nepotrpí na nápadná blyštivá cingrlátka, může si pohrát jen s obyčejnými pírky, které má většinou každá z nás doma. Můžete jedním nebo klidně i více jednoduše sepnout ofinu nebo patku, a získat tak nevšední, hravý a svěží look, který rozhodně nebude v rozporu s žádným stylem.

Kdo se nebojí nápadných doplňků, určitě si zamiluje sponky ozdobené blýskavými kamínky nebo elegantními perlami. Můžete s nimi doslova vyšperkovat účes na mimořádnou událost, ale klidně i na běžný den. A zabere vám to jen pár sekund!

Není nic ženštějšího než vlnité vlasy, ve kterých je ledabyle posazená květinová ozdoba. S takovým účesem můžete oslnit na pláži, v práci, na večírku, ale klidně i na svatbě. Květinovou ozdobu tak využijete celoročně. V jednoduchosti je krása a složité a propracované účesy jsou právě teď na druhé koleji!

Kdo chce následovat ty nejžhavější trendy, které se teprve před pár dny objevily na světových molech, stačí mu tenká šňůrka, korálky nebo řetízek. Obyčejný culík i copánek se díky nim promění v účes, který zaručeně nikdo nepřehlédne! Zaplétejte, motejte podle libosti, jen dejte pozor, ať vám ozdoba nezůstane ve vlasech navěky!

Inspiraci najdete v naší fotogalerii: